Now Reading
Garsios moterys stoja į kovą su krūties vėžiu

Garsios moterys stoja į kovą su krūties vėžiu

Garsios moterys stoja į kovą su krūties vėžiu

Radijo ir televizijos laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė, daugkartinė Europos kyokushin karatė čempionė Rita Pivoriūnaitė bei „Danske Bank Vilniaus maratono“ rekordininkė Vaida Žūsinaitė tapo šeštąjį kartą Lietuvoje vyksiančio AVON moterų bėgimo ambasadorėmis.

Birželio 27 dieną minėtos merginos kartu su tūkstantine moterų minia Vilniaus Vingio parke stos prie AVON moterų bėgimo starto linijos. Visų jų tikslas vienas – priminti apie krūties vėžio profilaktikos ir savitikros svarbą bei parodyti solidarumą moterims, sergančioms krūties vėžiu.

„Atrodo, kuo puikiausiai žinau, ką reiškia kova. Kova su treniruočių partneriu, kova su varžovu. Tačiau net neįsivaizduoju, ką reiškia kitokia kova – kova su vėžiu. Nežinau, kaip su juo reikėtų kovoti, ką daryti, kaip jaustis, kaip nusiteikti. Tačiau tokioje kovoje kovoti po vieną nereikia. Moterys gali įveikti jį visos kartu. Dalyvausiu AVON moterų bėgime ir palaikau jo idėją, nes noriu solidarizuotis. Noriu atkreipti savo ir kitų moterų dėmesį į rimtą problemą. Noriu, kad žinotume, kaip su ja kovoti ar dar geriau – kaip užkirsti jai kelią,”- sako 3 kilometrų distanciją pasirinkusi R. Pivoriūnaitė.

„Nesame pratę rūpintis savo sveikata, kol nenutinka nelaimė. Tik po fakto susimąstome, kaip viskas galėjo būti, jeigu apie tai būtume susirūpinę anksčiau, išsitirta. Kalbu ne tik apie krūties vėžį, kalbu apie visas ligas. Todėl labai svarbu profilaktiškai tikrintis ir priminti apie tai kitiems. Apie krūties vėžį ir jo profilaktiką kasmet primena AVON moterų bėgimas, o bėgančios moterys palaiko sergančias. Neabejoju, kad renginio siunčiama žinutė pasieks ne tik moteris, bet ir vyrus, kurie paskatins mylimas moteris išsitirti. Dalyvaudama šiame bėgime parodau, kad nesu abejinga problemoms, kad noriu su jomis kovoti, kad man tai rūpi,”- renginio idėją komentuoja nemokamas treniruotes moterims trečiadieniais organizuojanti bėgikė V. Žūsinaitė.

„Nepažįstu moters, kuriai nerūpėtų jos išvaizda. Bet grožis nėra tik žiūrėjimas į veidrodį ir veido bruožų gražinimas kosmetika. Svarbiausia yra sveikata, savijauta, fizinė būklė. Bėgimo bateliai man – įprastas dalykas. Jie man tokie pat savaime suprantami kaip kosmetika ar veidrodis vonios kambaryje. Sportas yra mano išvaizdos dalis, tai mano kosmetika, sveikata ir gera nuotaika. Su šypsena prisidedu prie AVON moterų bėgimo. Šis bėgimas – idėjinis ir kasmet Lietuvos moterims primena svarbų dalyką – sportuokime, būkime sveikos ir užkirskime kelią visoms ligoms,”- moteris vienytis ir bėgti kviečia radijo stoties M-1 laidų vedėja G. Martirosianaitė.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Moterys, norinčios prisidėti prie socialiai atsakingo renginio, sveikai praleisti savaitgalį ir išreikšti moterišką solidarumą yra kviečiamos įveikti 3 arba 6 kilometrus. Mažieji bėgikai galės varžytis 500 metrų distancijoje.

Registracija į AVON moterų bėgimą vyksta svetainėje www.moterubegimas.lt. Registruojantis Nacionaliniam vėžio centrui galima paaukoti 2 eurus, 5 eurus arba 10 eurų. Pirmosios 1000 užsiregistravusių moterų nemokamai gaus AVON moterų bėgimo marškinėlius.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top