Now Reading
Gerbėjų „G&G Sindikatas“ ieškos ir Didžiojoje Britanijoje

Gerbėjų „G&G Sindikatas“ ieškos ir Didžiojoje Britanijoje

Gerbėjų „G&G Sindikatas“ ieškos ir Didžiojoje Britanijoje

Ypatingos naujienos „G&G Sindikato“ stovykloje! Pelnytai Lietuvos hip-hop’o pasididžiavimu vadinami vyrukai rimtai ruošiasi koncertiniam turui Didžiojoje Britanijoje.

Jau paskutinėmis sausio dienomis solidžiu muzikiniu bagažu pasigirti galinti penkeriukė pasirodys ant Londono, Peterborougho, Birminghamo ir Mančesterio scenų.

Pasak „G&G Sindikato“ nario Svaro, šis turas grupei prilygsta mažam išbandymui.  „Atėjo laikas pakilnoti ne tik lietuvius, bet ir Didžiojoje Britanijoje gyvenančius hip hop‘o klausytojus. Mes tikimės ne tik gerai sugroti, tačiau ir surasti krūvą naujų gerbėjų, užmegzti ryšius su vietinių hip hop‘o bendruomenių nariais. Labai laukiam šio turo“, – sakė Svaras.

Prieš 11 metų muzikinį kelią pradėjusio „G&G Sindikato“ branduolį sudaro 3 MC‘s – Svaras, Pushaz ir Kastetas, triskart Lietuvos DMC čempionu tapęs DJ Mamania bei prodiuseris Donciavas, kuriantis muziką daugeliui lietuvių hip hop’o atlikėjų.

Tiek sausakimšus rūsius karjeros pradžioje, tiek stadionus surenkantys „G&G Sindikato“   vyrai jau yra išleidę 4 albumus ir 1 EP. Iš viso Lietuvoje buvo parduoda apie 50 000 kopijų grupės albumų.

2008-ųjų gruodžio 5-ąją „G&G Sindikatas“ išleido savo penktąjį ir kol kas naujausią albumą „Ishvien“. Į jį buvo sudėta 18 pačių populiariausių, o taip pat dar niekur iki tol negirdėtų grupės kūrinių.

Galima drąsiai teigti, kad lietuviai „G&G Sindikatą“ įsimylėjo ne tik už jų nuoširdumą scenoje bei už jos ribų, tačiau ir už intelektualius kūrinių tekstus, kurie neretai sukelia net skandalų ir kelia aikštėn nepatogiausias socialines problemas, realų žmonių gyvenimą, jausmus ir jų emocijas. Paprasti, bet tikri muzikiniai protestai, jokio hip hop‘ui būdingo dirbtinio spindesio – štai kas užtikrino tiesų „G&G Sindikato“ kelią į sėkmę.

Per visą savo karjerą vyrai laimėjo ne vieną muzikinį apdovanojimą, tapo dažniausiai grojama MTV Baltic grupe ir iki šiol gali vadintis lietuviško hip-hop’o autoritetais.

Didžiojoje Britanijoje suplanuoti pasirodymai:

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Sausio 27 d.
Londonas
Klubas “Cargo”
http://www.cargo-london.com/

Sausio 28 d.
Peterboroughas
Klubas “Pulse-8”
http://www.pulse8club.co.uk/

Sausio 29 d.
Birminghamas
Klubas “Rainbow Warehouse”
149-150 Adderley Street,
Birmingham,
B9 4ED

Sausio 30 d.
Mančesteris
Club Academy
University of Manchester Students’ Union
Oxford Road
Manchester M13 9PR

Laikas.lt
Ciklopo nuotr.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top