ANGELINHO (Režisierė Maryna Shchipak)
LINKSMOJI FERMA (Režisierius Mohammad Mirvahabi)
HIP-HIP IR HURA „SKANAUS, ADELE” (Režisierė Elzbieta Wasik)
VENGRŲ LIAUDIES PASAKOS: VARGŠAS IR ŠUO (Režisierė Maria Horvath)
PUMASIPA (Režisierius Andrey Kuznetsov)
DANTYS, UODEGA IR AUSYS (Režisierius Sergei Merinov)
Visi vaikai turi draugų. O vokiečių filmo „Angelinho“ mažasis herojus dar turi ir Angelą Sargą, kuris yra gal šiek tiek per daug atsargus. Jis labai stengiasi apsaugoti dviratininką, už kurį jis yra atsakingas. O berniukas trokšta patirti vis daugiau ir daugiau nuotykių. Kai berniukas išvysto per daug didelį greitį, Angelinho pasitraukia į šoną.
Iraniečių režisieriaus Mohammad Mirvahabi filmo „Linksmasis ūkis“ herojai yra gyvūnai, kurie netikėtai surado lobių žemėlapį. Gyvūnų aptikta mašina gali pagal jų poreikius vienus daiktus paversti kitais daiktais. Tačiau šis radinys jiems laimės neatnešė, nes gyvūnams, pradėjus naudoti šią mašiną vienas kito erzinimui ir nugalėjimui, iškyla grėsmė jų gerovei ir taikai.
Lenkų režisierės Elžbietos Wasik filmo „Hip-Hip ir Hurra. Skanaus, Adele“ veikėja kengūra Kinga turi didelę problemą – kažkas nuolat judina jos mylimą gėlę – Adelę! Situacija tampa sudėtinga – Hurra įsimyli Kingą. Jis siekia jos meilės, o tai apsunkina Hip-Hipui išspręsti bylą …
Vengrų pasaka „Vargšas ir šuo“ (režisierė Maria Horvath) apie vargšą žmogelį, kuris turėjo labai daug vaikų. Išėjęs į miestą užsidirbti pinigų vyriškis sutiko šunelį, kuris vėliau atnešė jam laimę.
Rusų režisieriaus A.Kuznetsovo animacinė pasaka „Pumasipa“ yra apie du medžiotojus, kurie mėgina užkariauti nuostabios merginos širdį. Per pilną pavojų kelionę, kiekvienas turi parodyti savo geriausias savybes. Kaip ir privalo būti pasakoje: drąsa, dosnumas, užuojauta nugali bailumą, kvailumą ir godumą. Mergina pasirenka geriausiąjį, o nevertas jos nusipelno bausmės.
Plastelininės animacijos meistro S.Merinovo filme „Dantys, uodega ir ausys“ į vieną pasakojimą sujungtos net trys skirtingų tautų, gyvenančių Rusijoje, pasakos. Pirmoje – pasakojimas apie tai, kodėl pas zuikius priekyje kyšo du dantys, antroje – kodėl pas jį trumpa uodega, o kodėl pas zuikį ilgos ausys taps aišku trečioje pasakoje. Pasirodo, kiek daug bendro turi skirtingos tautos – juk visiems įdomu sužinoti apie zuikį.