Now Reading
Geriausi gyvūnijos pasaulio meilužiai

Geriausi gyvūnijos pasaulio meilužiai

Geriausi gyvūnijos pasaulio meilužiai

Lsveikata.lt

Esame pripratę galvoti, kad erotinės fantazijos ir iškilūs santykiai gamtos duoti tik mums, žmonėms. O gyvūnijos pasaulyje viskas yra primityvus instinktų tenkinimas. Deja, klystame. Gyvūnijos pasaulio žinovai papasakojo apie kai kurių gyvūnų „seksualinio gyvenimo“ ypatumus.

Katės

Kad ir kaip vėluotų pavasaris, vienu galime būti užtikrinti – kovą pradės kniaukti katinai. Jų turnyrai dėl Gražiosios ponios – dar vienas pavasario atributas. Nubudę po žiemos miego katinų smegenys į kraują išskiria didžiulį kiekį džiaugsmo hormono – serotonino. Šis skatina endorfinų gamybą. Jų veikiami „nubunda“ ir lytiniai hormonai.

Garsusis Pablas Pikaso savo meilę katėms aiškino taip: „Dievinu nėščias – amžinai geidulingas ir amžinai laimingas – kates. Štai jums meilės ir vaisingumo simbolis! Gerbiu katinus – jiems nieko nereiškia patenkinti ir dešimt patelių.“ Tačiau ne tik katinai tokie aistringi. Pasižiūrėkite į rujojančias kates. Jeigu pūkuotė gyvena namuose, rujos metą ji nustoja ėsti, blogai miega, jos neįmanoma paglostyti. Laukinėms giminaitėms paprasčiau – jos pasirenka sau kavalierių iš pulko gerbėjų. Tiesa, jis, naivuolis, tegul nesitiki, kad bus katei vienintelis. Apimta aistros, ši nenusiramins, kol nepatenkins visų aplink ją susispietusių patinų. Ir darys tai, beje, ne dėl to, kad jai tų vargšelių gaila…

Mažosios šimpanzės

Mažosios šimpanzės – gyvūnijos pasaulio hipiai. Mat šie gyvūnai labiau mėgsta seksą nei kovas dėl būvio. Jiems iškilusias problemas mažosios šimpanzės sprendžia sekso, ir tikrai ne primityvaus, pagalba. Šiems gyviams „pažįstami“ prancūziški bučiniai, oralinės glamonės, abipusė masturbacija ir netgi tos paties lyties santykiai. Juos stebėję mokslininkai teigia ne kartą matę, kaip patinai švelniai vienas kitam glamonėjo penius.

Mažosios šimpanzės dar vadinamos seksualiniu evoliucijos siurprizu, nes jos vieninteliai gyvūnai pasaulyje, kurie užsiima seksu misionieriaus poza. Vidutiniškai šios beždžionės santykiauja kas pusantros valandos. Mažųjų šimpanzių žinovas mokslininkas Fransas de Vaalis teigė: „Jos elgiasi taip, tarsi būtų perskaičiusios „Kamasutrą“. Erotika – universali kalba, kuria šie gyvūnai naudojasi daug išmaniau nei mes savo kalba. Seksas leido jiems pasiekti to, ko nepavyko nei vienam išminčiui, diplomatui ar šventikui: mažosios šimpanzės niekada nekariauja. Kiekvieną kartą, kai susidaro bent kiek pavojingesnė situacija, beždžionės ne mušasi, o santykiauja.

Nuolat „kabindamos“ vienos kitus mažosios šimpanzės sukūrė ištisą kurtuazinių santykių, kurie įtraukia visus bandos atstovus, sistemą. Šių beždžionių bendruomenė – kaip hipių komuna, vienijama seksualinių santykių, kurie, pasirodo, yra daug tvariau ir tvirčiau nei pinigai ir valdžia.

Delfinai

Kad delfinai intelektualios būtybės, jau įsitikinta seniai. Šie gyvūnai kaip ir žmonės, gali mylėtis ne tik dėl to, kad pratęstų giminę, bet ir dėl malonumo. Įprastai patinai gyvena skyriumi nuo patelių, tačiau atėjus poravimosi metui, viskas keičiasi.

Delfinų patinai – ypač galantiški kavalieriai. Poravimosi metu delfinas kviečia damą „šokio“. Jis suka ratus apie patelę, atsargiai ir švelniai liesdamas ją įvairiomis kūno dalimis – plaukmeniu, nosimi, uodega…

Įsimylėję patinai savo išrinktosioms „dovanoja“ kriaukles, žuvis, dumblius, kuriuos randa jūros dugne. Nepaisant to, kad delfinai poligamiški, dėl jiems patikusios damos jie gali kaip reikiant susiremti. Beje, seksu jie gali užsiimti net ir plaukdami.

Argentinos ežerų antis

Argentinos ežerų anties patinas gali būti visiškai nedidelis. Tačiau neskubėkite jo gailėtis, nes šio paukščio penis ilgiausias iš visų mokslui žinomų paukščių rūšių. Suaugęs antinas nuo galvos iki uodegos tesiekia 28 cm, tačiau jo spiralės formos pasididžiavimas – 32-45 cm. Įdomu tai, kad ant penio galiuko yra tarsi šepetėlis, kuriuo paukštis pašalina prieš tai buvusio meilužio spermos likučius.

Dauguma ančių gyvena stabiliomis poromis, tačiau Argentinos ežerų ančių patelės nepasižymi pastovumu. Jos visiškai santykiauja su daugeliu patinu, abejingai žiūrėdamos, kaip patinai dėl sukelia muštynes.

Mokslininkai teigia, kad patino penio ilgis yra nemenkas argumentas patelei jį pasirinkti. Tiesa, zoologai abejoja ar antinas visą pasididžiavimą įveda į patelę. Jie teigia, kad greičiausiai tam pakanka vos dviejų centimetrų, o kiti lieka „lauke“ – dėl grožio, o gal siekiant pagąsdinti…

Kiaulės

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Kokių tik žaisliukų, kad paįvairintų ir paaštrintų sekso žaidimus nesugalvojo žmonės… Tačiau juos visus „praspjovė“ kiaulė, tiksliau tekis. Jo lytinis organas panašus į sraigtą. Štai tokiu neįprastu „ginklu“ kiaulės patinas suteikia malonumo savo išrinktajai ir sau pačiam. Beje, kiaulaitės orgazmas trunka nei daug, nei mažai – apie pusę valandos.

Dažniausiai tekiai kaip ir šernai turi savo haremus. O kad meilės žaidimai jų labai nenuvargintų, patinai užsiaugina pakankamus lašinių sluoksnius. Beje, lytinį gyvenimą kauliukai pradeda labai anksti – sulaukę vos metų.

Gulbės

Apie šių paukščių ištikimybę sklando legendos. Jos tradiciškai laikomos meilės simboliu. Gulbės gyvena ilgai – iki 100 metų. Jos galėtų kartu švęsti briliantines ar dar kokias kitas santuokos metines, nes vieną kartą pasirinkusios porą gyvena visą gyvenimą, kol vienas paukštis nežūva. Gyvi gi paukščiau gyvena drauge vienas kitu rūpindamiesi.

Žiniasklaidoje dažnai pasirodo liudijimų apie neįtikėtiną gulbių ištikimybę. Prieš kelerius metus pasaulį apskriejo žinia apie dviejų Prancūzijos Bulonijos miške gyvenusių gulbių likimą. Vieno gulbino patelė vos nežuvo: ji prarijo jauką, kuris tinkle buvo pastatytas žuvis. Patinas puolė į krantą ir ėmė puldinėti praeivius, prašydamas pagalbos. Laimei, netoliese buvęs policininkas išgelbėjo gulbė.

Iškvieti veterinarai, išsivežė porą į kliniką. Mašinoje gulbė aimanavo, o jos partneris buvo visiškai ramus – jis žinojo, kad jo partnerė išgelbėta. Dabar gulbinas iškarto perspėja savo mylimąją klegesiu, jei mato artinantis žmogų, nešiną meškere.


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt