Now Reading
„G&G Sindikatas“ naujausią savo dainą ir jos klipą pristatys kino teatre

„G&G Sindikatas“ naujausią savo dainą ir jos klipą pristatys kino teatre

„G&G Sindikatas“ naujausią savo dainą ir jos klipą pristatys kino teatre

Jau rugpjūčio 2 d. (antradienį), 10 val., populiariausia Lietuvos hiphopo grupė „G&G Sindikatas“ ruošia kiek neįprastą dovaną ne tik savo muzikos, bet ir lietuviško kino gerbėjams.

Vilniuje esančiame kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ neseniai 15-ąjį grupės gimtadienį atšventę muzikantai didžiuliame ekrane pristatys specialiai filmui „Tadas Blinda. Pradžia“ sukurtą dar niekur neskambėjusią dainą „Žaibo rykštė“ bei jos muzikinį klipą.

„Vieną dieną man paskambino grupės vyrukai ir pasakė, kad girdėjo, jog filmuojame juostą „Tadas Blinda. Pradžia“, todėl nori kažkaip prisidėti prie šio didžiulio projekto. Galiausiai, sėkmingai bendradarbiaujant, gimė ne tik daina, skambėsianti filmo titruose, bet ir jai skirtas vaizdas“, – pasakoja filmo ir naujausio „G&G Sindikato“muzikinio klipo režisierius Donatas Ulvydas.

Grupės muzikantų teigimu, jiems visuomet buvo įdomi praeities tema, istorinės mūsų šaknys, todėl daina „Žaibo rykštė“ atsirado labai natūraliai. Beje, ji gimė su tam tikra misija, žinute adresatui, kurią bus stengiamasi perduoti ir pačiame istoriniame nuotykių filme: „Muzika yra tikrai nemenka jėga. Žinoma, negalvojame, kad ji gali kardinaliai pakeisti žiūrovų mąstymą, bet visada naiviai tikimės, kad gal mažas akmenėlis padės kažkada sukelti akmenų griūtį mūsų visų sąmonėje. Taip pat ir filmas. Juk jis apie maištininką, nenorėjusį gyventi taip, kaip liepia kiti. Norime, kad kiekvienas apie tai susimąstytų.“

Dainos klipe, kurį galės pažiūrėti visi norintys, antradienio rytą atėję į kino teatrą, pamatysime ne tik kūrinio įrašinėjimo garso studijoje užkulisius, bet ir jau rugsėjo 23 dieną didžiuosiuose ekranuose pasirodysiančio filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ nematytų scenų bei tai, kas juostoje taip ir liks už kadro.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

„Grupės nariai dalyvavo masinėse filmo scenose, o mes nuolat filmavome ne tik patį filmą, bet ir tai, kaip jis kuriamas. Todėl klipe bus galima išvysti, kaip „G&G Sindikatas“ drauge su kino legenda Donatu Banioniu ruošiasi veiksmo scenai, kaip kartoja dublius. Taip pat vyrai pasifilmavo specialiai šios dainos vaizdo klipui. Taigi galima sakyti, kad nemaža dalis klipo buvo nufilmuota daugiau nei prieš metus“, – sako D. Ulvydas.

D. Ulvydui muzikinių klipų kūryba nėra naujiena. Šią sritį jis vadina savo aistra, o į mūsų šalies muzikinių klipų istoriją režisierius pateko daugiau nei prieš dešimtmetį, sukūręs tuomet revoliucingu vadintą ir savo montažiniais sprendimais iš kitų išsiskyrusį „Biplan“ dainos „Labas rytas“ klipą. Vėliau sekė darbai su Andriumi Mamontovu (klipai dainoms „Mono arba Stereo“, „Ar tai būtum tu“), „LT United“, „Laura & The Lovers“, „Skamp“ ir kiti. D. Ulvydo pavardė yra parašyta jau prie daugiau nei 30-ties muzikinių vaizdo klipų.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt