Now Reading
„Grožio infekcija“: Ateinančių sezonų makiažas – stipresnis ir ryškesnis (foto, video)

„Grožio infekcija“: Ateinančių sezonų makiažas – stipresnis ir ryškesnis (foto, video)

„Grožio infekcija“: Ateinančių sezonų makiažas – stipresnis ir ryškesnis (foto

Laikas.lt
Nuotr. Tomas Adomavičius, Gediminas Gražys ir Sandra Masevičiūtė

Natūralumas po truputį traukiasi iš užkariautų teritorijų ir užleidžia vietą ryškioms spalvoms – tokias makiažo tendencijas prognozuoja vizažo meistrai. Žiemos ir pavasario makiažo mados buvo pristatytos prekybos ir pramogų centre „Panorama“ vykusioje „Grožio infekcijoje“.

Festivalio „Mados infekcija“ kosmetikos „Maybelline New York“ atstovė Laura Kreivytė „Grožio infekcijos“ žiūrovų akivaizdoje sukūrė makiažus skirtingų tipažų moterims. Pasak jos, žiemą ir pavasarį moterys kosmetines turėtų papildyti sodresnių spalvų priemonėmis.

 
„Šį sezoną viena iš naujovių yra gotikos tema. Tačiau nereikia to suprasti tiesiogiai ir dažyti veidą baltai. Moteris tiesiog turi atrodyti stipri, ryški ir graži. Tam stipriau ryškinamos akys, tačiau svarbiausias akcentas lieka lūpos. Jos turėtų būti dažomos raudono vyno ir dar ryškesniais atspalviais, taip pat vaiskiomis vaisių spalvomis – oranžine, violetine“, – pasakojo Laura Kreivytė.
 
Anot vizažo meistrės, prie ryškesnių lūpų tinka ir kiek blyškesnis akių makiažas. „Vis dar madingas padūmavusių akių tipo makiažas, tačiau jis nebūtinai turi būti juodas arba tamsiai rudas. Šį sezoną galima išskirti naujos, chaki žalsvumo padūmavusį akių makiažą. Jis puikiai dera su sodriomis vyno raudonio lūpomis“, – atskleidė „Maybelline New York“ atstovė.

 
Jeigu norima paryškinti ir akis, makiažo specialistai vėlgi siūlo nevengti ekstravagancijos. „Dar viena tendencijų naujovė – gausiai ryškiomis mėlyna ar violetinė dažytos blakstienos. Akių apvadai taip pat gali būti ryškių spalvų – nuo tos pačios mėlynos iki rožinės ar oranžinės“, – sakė Laura Kreivytė.
 
Jau tapo įprasta priminti moterims ypatingą dėmesį atkreipti į veido odą. „Veidas turi tiesiog švytėti, ir tam yra puikių priemonių, kurios sukuria tokį įspūdį. Kartu jos drėkina odą, sulygina atspalvius. Žinoma, svarbiausia yra tinkamai prižiūrėti veido odą“, – pabrėžė vizažistė.
 
Vaizdo reportažas apie makiažo tendencijas:

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt