Now Reading
Grupė „Neteisėtai padaryti“: reikia nebijoti save išversti vidumi į išorę (interviu)

Grupė „Neteisėtai padaryti“: reikia nebijoti save išversti vidumi į išorę (interviu)

Grupė „Neteisėtai padaryti“: reikia nebijoti save išversti vidumi į išorę (interviu)

Laikas.lt
Marija Matusevičiūtė

Dainuojančių mimų duetas „Neteisėtai padaryti“ jau metus stengiasi užkariauti kuo daugiau Lietuvos klausytojų ausų ir širdžių. Grupės branduolį sudaro mažas-storas bei aukštas-plonas – aktoriai Rokas Petrauskas ir Šarūnas Gedvilas. Aktorinis meistriškumas, netikėti palyginimai ir metaforos, muzikiniai gebėjimai bei tiesiog gera nuotaika kiekvieną koncertą paverčia mažu spektakliu. Apie tai ir dar daugiau pasakoja grupė „Neteisėtai padaryti“. 

Sulaužėte mitą, kad mimai yra nebylūs. Kaip nusprendėte uždainuoti?

Viskas prasidėjo, kai įstojome į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją ir davėme mimų tylos įžadus. Per šešerius tylos metus prisikaupė tiek visko daug, kad tiesiog sprogome ir to sprogimo padarinys yra grupė „Neteisėtai padaryti“. 

Apie ką labiausiai norėjote kalbėti garsiai?

Iš tiesų tai mes norime ne tik kalbėti. Savo pasirodymais mes norime įsiurbti klausytojus į menamą mimų pasaulį, parodyti, kaip ten viskas iš tiesų. O per dainas, per koncertus dainuojame apie tai, kas mums rūpi, ką matome aplinkui, tačiau viską atskiedžiame nuoširdumu, ironija ir pokštais. Tokiu būdu per gerą nuotaiką žmonės po truputį yra įtraukiami į menamą pasaulį.

Jūs scenoje ne tik atliekate dainas, bet kartu esate ir aktoriai, ar vertinate tai kaip pranašumą prieš kitus atlikėjus?

Taip, mes esame labai pranašūs, bet ne panašūs.

Kaip manote, ar teatrališkumas yra duotybė?

Teatrališkumo savy turi kiekvienas žmogus, tik ne kiekvienas tai žino. Reikia nebijoti save išversti vidumi į išorę ir tada teatrališkumas pasirodys.

Esate labai įvairiapusiški, atliekate skirtingų muzikinių stilių dainas, ar visi stiliai Jums vienodai artimi?

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Iš tiesų tai mes atliekame vieną ir tą patį stilių – mimų roką. Esame kol kas vieninteliai pasaulyje tokio stiliaus muzikos išradėjai ir atlikėjai. O mimų rokas pasižymi viskuo, kas geriausia iš kitų stilių.

Rugpjūčio 21d. koncertuosite dainuojamosios poezijos festivalyje „Senamiesčio Žiogas“, kokią programą planuojate, ko galėtų tikėtis klausytojai?

Klausytojai tikrai gali tikėtis geros nuotaikos ir pozityvumo pliūpsnio. Taip pat tikrai pasistengsime,
kad ir klausytojai koncerto metu su mumis šokinėtų kaip žiogai.


Festivalis „Senamiesčio Žiogas“

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top