Now Reading
Grupės „El café“ šokio spektaklis „Jausmų išparduotuvė“

Grupės „El café“ šokio spektaklis „Jausmų išparduotuvė“

Grupės „El café“ šokio spektaklis „Jausmų išparduotuvė“

Atviras, be kruopelytės ironijos, šokio kalba išreikštas jausmas… Jausmas, kuriuo kone kasdien prekiauja tiek vyrai, tiek moterys…

Sunku spręsti koks jis yra brangus ir ar lengva jį parduoti. Kasdien bandome paleisti jausmo užkratą ir užkrėsti visus, kurie mus supa — tiek artimus, tiek tolimus, tiek brangius ir mylimus, tiek abejingus ir nepasiekiamus. Kartais būna stipru ir saldu, pakvimpa cinamonu ar šokoladu, kartais — šleikštu nuo baltos ir gličios grietinėlės. Renkamės, ieškome, blaškomės, bet negalime sustoti ir pasakyti: „Nenoriu jausti, man to nereikia“.

Šokio spektaklis „Jausmų išparduotuvė“ padės pažvelgti į dviejų žmonių tarpusavio santykius, jų sukurtą jausminį klimatą, kuris skatina pasitenkinimą gyvenimu arba apie vieną neteisingą žingsnį, o gal net žvilgsnį, kuris gali viską supurvinti ar net suardyti.

Šokio spektaklyje sujungtos įvairios santykių spalvos, tonai ir subtiliausi pustoniai. Trupės nariai Giedrė Zaščižinskaitė , Ramunė Balsevičiūtė, Simona Paciukonytė, Naglis Berancas ir Evaldas Taujanskis mokėsi M. K. Čiurlionio menų gimnazijoje, Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje, choreografės Anželikos Cholinos kurse. Šoka AlCh, Gyčio Ivanausko teatruose, vaidina Oskaro Koršunovo teatre.

Šokio spektaklis „Jausmų išparduotuvė“ — pirmas savarankiškas ir subrandintas šokėjų darbas. Jis gaivina, tonizuoja, sužadina jausmus, pakelia nuotaiką… Tai — „El café“.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Renginys vyks liepos 13 d. 19 val. Ramybės kultūros centre, Palangoje.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt