Now Reading
Gwyneth Paltrow atsivėrė apie skyrybas su Chrisu Martinu: „Tiesiog atsimušiau į sieną“

Gwyneth Paltrow atsivėrė apie skyrybas su Chrisu Martinu: „Tiesiog atsimušiau į sieną“

Gwyneth Paltrow atsivėrė apie skyrybas su Chrisu Martinu: „Tiesiog atsimušiau į sieną“

„Sąmoningu išsiskyrimu“ santuokos nutraukimą pavadinę aktorė Gwyneth Paltrow ir muzikantas, „Coldplay“ vokalistas Chrisas Martinas, panašu, yra tikra XXI amžiaus pora – net pasukę skirtingais keliais jie sugebėjo situaciją išspręsti be dramų, bent jau taip teigia pati G.Paltrow. Prieš komedijos „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ (angl. „Mortdecai“), kurioje 42-ejų moteris pasirodė kaip žavinga Johnny Deppo herojaus žmona, premjerą žinoma moteris žurnalui „Marie Claire“ papasakojo apie savo išgyvenimus.

„Labai sunkiai dirbome su Chrisu, kad išvystytume tokius santykius, kokie yra iki šiol. Esame labai artimi ir tai mane džiugina. Žinote, dabar jaučiu, kad šiuo metu mūsų bendravimas būtent toks, koks ir turėjo būti“, – apie dabartinę situaciją vasario mėnesio leidiniui kalbėjo aktorė.

Holivudo garsenybė įvardino ir jųdviejų skyrybų priežastį. „Mano gyvenimas buvo taip surėdytas, kad stengiausi būti viskuo, visiems žmonėms. Taip gyventi nebegalėjau. Atrodė, kad nebeturiu teisės turėti savo poreikių, nuolat turėjau įrodinėti, kokia esu ypatinga, kiek daug verta ir tuo pačiu rūpintis kitais. Kažkuria prasme, tiesiog atsimušiau į sieną“, – be užuolankų pasakojo ji.

Tačiau nepaisant pakilimų ir nuosmukių G.Paltrow sugebėjo išsaugoti draugiškumą ir visuomet tik šiltai atsiliepė apie 37-erių Ch.Martiną. Spalį, pristatydama jo pasirodymą AIDS labdaros organizacijos „amFAR“ renginyje, aktorė sutuoktinį įvardijo kaip „Metų tėvą“.

Praėjusių metų kovą garsi pora po 10-ies santuokos metų paskelbė, kad kartu nebegyvens, o jau vasarą paaiškėjo, kad Ch.Martinas užmezgė romaną su už jį 13 metų jaunesne aktore Jennifer Lawrence.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Naujų sutuoktinio santykių G.Paltrow nekomentavo, galbūt dėl to, kad pati ji, bulvarinės spaudos teigimu, susiburkavo su serialo „Choras“ (angl. „Glee“) bendraautoriu Bradu Falchuku.

G.Paltrow tikino dabar besistengianti atrasti pusiausvyrą besirūpindama vaikais – 10-mete Apple ir 8-erių Mosesu – bei dirbdama. „Manau, kad stengiuosi kaip galėdama, iš širdies. Sunku turėti vaikų ir siekti karjeros. Kai kurios moterys smerkia tokių motinų pasirinkimą. Tai demoralizuoja ir visai nepadeda“, – sakė ji.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt