Now Reading
Į kino teatrus atkeliauja „vienu didžiausių „Facebook“ bei „Google“ galvos skausmu“ vadinamas filmas „Ratas“

Į kino teatrus atkeliauja „vienu didžiausių „Facebook“ bei „Google“ galvos skausmu“ vadinamas filmas „Ratas“

Į kino teatrus atkeliauja „vienu didžiausių „Facebook“ bei „Google“ galvos skausmu“ vadinamas filmas „Ratas“

Kino teatruose pasirodys įtampos kupinas ir susimąstyti verčiantis išmanusis naujos kartos technologijų trileris „Ratas“, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko „Poteriados“ žvaigždė Emma Watson bei Holivudo kino grandas Tomas Hanksas. Dėl akivaizdžiai matomų paralelių filmą „Ratas“ socialinių tinklų vartotojai jau spėjo pavadinti „vienu didžiausių šių metų „Facebook“ ir „Google“ galvos skausmų“.

„Džiaugiamės, kad technologijos beprotiškai dideliais žingsniais žengia į priekį, tačiau retai susimąstome apie jų minusus. Na taip, kompiuterių bei telefonų ekranai kenkia regėjimui, socialiniai tinklai sukelia priklausomybę. Tačiau ar tai viskas? Technologijos kelia daug daugiau problemų, apie kurias net nesusimąstome. Būtent dėl to, kad apie tai prakalbome ir susilaukėme tokio priešiškumo iš didžiųjų interneto milžinų. Jie nenori, kad žmonės mąstytų. Jie nori jus paversti robotukais ir sekti kiekvieną jūsų žingsnį“, – sako filmo režisierius Jamesas Ponsoldtas.

Trileris „Ratas“ – tai juosta apie jauną programuotoja Mei (aktorė E. Watson), kuriai pasiūlomas darbas vienoje didžiausių pasaulio technologijų bendrovių „Ratas“. Netrukus merginai pasiūloma tapti naujos technologijos bandytoja-savanore. Naujoji „Ratas“ technologija – visą vartotojo gyvenimą fiksuojanti mini kamera, susieta su socialiniais tinklais. Kitaip tariant, nenutrūkstamas realybės šou. Netikėtai Mei tampa interneto žvaigžde ir ima pažinti kitą technologijų pusę.

Kompanijos vadovas Imonas (aktorius T. Hanksas) tiki, kad ši technologija padės išvaduoti pasaulį nuo nusikaltimų, prisidės prie atviros ir teisingos visuomenės kūrimo. Tačiau Mei žingsnis po žingsnio atskleidžia vis naujas paslaptis, slypinčias už gražių reklaminių kompanijos tekstų. Kai kurios iš jų – tokios netikėtos ir pavojingos, kad pradeda kelti pavojų ne tik Mei karjerai, bet ir gyvybei.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

„Stengiuosi kaip įmanoma labiau saugoti savo privatumą, todėl gerbėjai nemato kiekvieno mano žingsnio. Internete būnu tiek, kiek tai reikalinga mano karjerai. O kadangi ji sekasi puikiai, nematau reikalo erzinti žmonių nuotraukomis iš grožio salonų ar iš dušo. Todėl labai džiaugiausi, gavusi šį vaidmenį. Filmas patvirtina tai, apie ką nuolat pasakoju artimiesiems – internetas yra blogis, jei juo naudojiesi išjungęs smegenis“, – sako E. Watson.

Kas tu esi? Ką mėgsti? Ir ko nekenti? „Ratas“ žino viską. Filmas Lietuvoje pradedamas rodyti gegužės 19 dieną.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top