Now Reading
Į muzikos festivalius besiruošiant (Foto)

Į muzikos festivalius besiruošiant (Foto)

Į muzikos festivalius besiruošiant (Foto)

Vos prasidėjus vasarai per pasaulį nusirita muzikos festivalių banga. Kiekvienas iš jų – tarsi mažas mikrokosmosas – ne tik muzikos, bet ir stiliaus šventė.

Šortai – žygiuoja priešakyje
 
Festivalių aprangos formulė šiemet nesikeičia. Nukirpti džinsiniai šortai atbrizgusiais galais, o neretai dar ir labai trumpučiai, išlieka nepamainoma festivalių klasika. Tačiau, jei apsižvalgytume kiek plačiau, į akiratį be abejo pakliūtų šią vasarą karaliaujančios gėlės.
 

Marškinėliai – nerūpestingai ir laisvai

Šortams draugiją palaiko marškinėliai nukirptu kaklu ir rankovėmis, skelbiantys netvarkingo įvaizdžio karaliavimą. Labiau pataikyti į festivalio ritmą padeda aliuzijos į rokenrolą. O galima pasukti ir kitu keliu – kurti Arizonos gražuolės įvaizdį su JAV vėliavos motyvais dekoruota palaidine.

Klosčių romantika

 
Bet neužmirškime ir festivališkos romantikos – suknelės ne tiek daug ir atsilieka nuo šortų. Čia taip pat kartojasi gėlių raštai, šalia jų žygiuoja etniniai motyvai ir ryškios spalvos, padedančios išsiskirti iš minios. Jei per daug romantiškas įvaizdis jums nepakeliui – jį nugesinti padės prie trumpos ir lengvos suknelės priderinti ilgaauliai odiniai batai ar botai. Šiemet parduotuvių lentynas užkariavusios ilgos suknelės perkelia savo desantą ir į festivalių erdves. Tad į drabužių sąrašą vertėtų įsirašyti žemę šluojančią lengvą suknelę.


 
Kombinezonai
 
Jei šortai atsibodo, o suknėlės nesinori, belieka rinktis kombinezoną. Pernai dar ne taip dažnai festivalio lankytojų lagaminuose sutinkamas, šią vasarą jis didina savo pajėgas ir įgauna daugiau formų – tiek ilgas ir margas, tiek trumpas ir vienspalvis atrodys itin patraukliai.
 

                  

O kaipgi batai?

Dieną, vaikštinėjant palapinių miesteliu, kuo puikiausiai pasitarnaus basutės, tačiau vakare, numindžiotų kojų išvengti padės verstos odos desert tipo batai suapvalinta nosimi. Jei orų prognozė numato lietų (o gal dar norėsite ir pasitaškyti purve?), tuomet, be botų – nė iš vietos. Žinoma, tikros festivalio fashionistos neapsieina be „Hunter“ guminukų. Tačiau garbingiausią festivalio apavo titulą per pastaruosius metus įgijo „Toms“ drobiniai batai su pintu padu. Lengva ir patogu – ko daugiau bereikia minioje šokant pagal mėgstamiausios grupės dainas?
 

 
Paskutinė stotelė – aksesuarai
 
Joks festivalis tikriausiai nebūtų tikras festivalis be „Rayban“ akinių nuo saulės. Ir panašu, kad nieko čia nebepakeisi. Na, o kad saulė neperkaitintų galvos, teks apsirūpinti plačiabrylėmis skrybėlėmis arba kiek originalesniu galvos apdangalu – dailiai aprišta skarele ar turbanu. Jei nesirenkate per daug ryškios aprangos, galite pažaisti su aksesuarų įvairove. Plunksnos, galybė apyrankių, turkio papuošalai, rytietiški motyvai – teisingas pasirinkimas. 
Festivaliai alsuoja šventės ritmu, todėl leiskite sau atsipalaiduoti ir pakvailioti – ryškesnė suknelė, netikėtas makiažas ar supermeno kostiumas – tai tik puikus įnašas į linksmybėmis alsuojančią atmosferą.


Justė Urbonavičiūtė
Nuotr. iš topshop.com, hm.com, asos.com, refinery29.com, harpersbazaar.com

 

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai


Šis straipsnis publikuotas birželio mėnesio Laikas.lt žurnale, kurį galite rasti daugumoje kavinių arba čia. Kiti numerio straipsniai, kurie greitai pasirodys portale:

Miesto žmonės kaime: laisvas nuo vartojimo ir rytojaus
Japonija Lietuvoje – visai netoli jūros
Šiauliai: unikalus miestas, kuriame gimė rokas
Ramaus poilsio oazė Palangoje – svečių namai „Neonelė“
Kaunas: socialinių reklamų meka
Visi į „Žigulius“!

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt