Now Reading
Į Paryžių išvykusiam M. Stasiuliui žadą atėmė žmonos staigmena

Į Paryžių išvykusiam M. Stasiuliui žadą atėmė žmonos staigmena

Į Paryžių išvykusiam M. Stasiuliui žadą atėmė žmonos staigmena

Televizijos žiūrovai, radijo klausytojai ir portalų lankytojai puikiai žino, kas yra Mindaugas Stasiulis – su mielu noru žiūri jo vedamus TV3 projektus, atpažįsta jo balsą ir pokštus bei seka naujienas internete. Tuo tarpu žinomo vyro antrosios pusės – žmonos Karolinos – gyvenimas, rodos saugomas po devyniais užraktais. TV3 kelionių laida „Aplink pasaulį su žvaigžde“ su šia dama žiūrovus supažindino gerokai artimiau.

„Aplink pasaulį su žvaigžde“ pakvies į meilės miestą Paryžių. Per septynias minutes laidos vedėjams – Alfui Ivanauskui ir Ingridai Navickaitei – ištaręs „taip“ ir leidęsis nežinoma kryptimi, M. Stasiulis nė nenutuokė, kokią staigmeną Prancūzijos sostinėje jam paruošė laidos komanda.

Žiūrovų laukia netikėtas Mindaugo ir jo žmonos susitikimas prie Triumfo arkos. Pasirodo, net patyrusį tiesioginio eterio vilką, pripratusį prie kuriozinių ar netikėtų situacijų, galima priversti netekti žado.

„Į kelionę Mindaugas skrido vienas. Su manimi vaikštinėdamas prie Triumfo arkos jis nė nenutuokė, kad visai čia pat jau laukia įjungtos kameros ir bet kurią akimirką gali pasirodyti jo žmona! Jis šventai tikėjo, kad Karolina ilsisi Nidoje. Staiga pamačius žmoną, Mindaugą ištiko šokas. Praėjus geram pusvalandžiui po staigmenos, jis prisipažino, kad viską pamena lyg pro rūką. Tokios, jau tos staigmenos“, – šypsosi laidos vedėja Ingrida, suorganizavusi Karolinos atvykimą į Paryžių.

Beje, M. Stasiulio žmonos meilės mieste taip pat laukė staigmena. Tiesa, neplanuota laidos komandos. „Karolinai išlipus iš taksi automobilio prie Triumfo arkos, ją apsupo turistai iš Azijos. Jie vienas per kitą ėmė sveikintis, prašyti nusifotografuoti su Karolina, nes kažkam pasirodė, kad ši šviesiaplaukė – superžvaigždė iš Europos“, – juokiasi „Aplink pasaulį su žvaigžde“ kūrėjai.

Karolina – stilistė, kurianti originalius aksesuarus. Mindaugas laidos vedėjai prisipažino – iš pradžių jis stebėjosi, ką žmona nuolat veikia su daugybe karoliukų ir stikliukų, tačiau išgirdęs, kiek žmonių domisi ir žavisi Karolinos kūryba, suprato, kokius išskirtinius ir gražius dalykus ji kuria.

„Tai pora, kurios jausmus kursto humoras. Jie abu nuolat juokauja ir šypsosi. Nepamenu, kada turėjau tiek gerų emocijų“, – tvirtina laidos vedėja I. Navickaitė ir prisipažįsta: „Kai prikalbinome Karoliną keliauti, nerimavau ar ji neišsiduos savo vyrui. Tačiau ji išsaugojo paslaptį iki paskutinės akimirkos ir tai buvo tiesiog nerealu.“

„Aplink pasaulį su žvaigžde“ pasiūlymui – per 7 minutes apsispręsti, ar keliaus nežinoma kryptimi ir leistis į dviejų dienų avantiūrą, kai fiksuojamos net ir asmeniškiausios detalės, „taip“ jau ištarė į Briuselį su mama keliavusi stilistė Agnė Jagelavičiūtė, Amsterdame viešėjęs dizaineris Juozas Statkevičius, Hagą aplankiusi Inga Stumbrienė, Berlyne itin atvirą interviu davęs aktorius Giedrius Savickas bei TV3 orų pranešėjas Naglis Šulija.
Intriguojančius pasakojimus apie garsenybes žiūrovai gali stebėti per TV3, ketvirtadieniais 20.00 val.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai


 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top