Now Reading
Į tris vasaros festivalius su vienu bilietu

Į tris vasaros festivalius su vienu bilietu

Į tris vasaros festivalius su vienu bilietu

Laikas.lt

Mėgiamiausių lietuviškų festivalių „Bliuzo naktys“, „Roko naktys“ ir „Galapagai“ gerbėjai šią vasarą galės nesvarstyti, kurį iš jų pasirinkti, o apsilankyti visuose trijuose, arba pasidalyti bilietais su draugais ir artimaisiais.

Šių bene populiariausių lietuviškų festivalių organizatoriai pristato išskirtinį pasiūlymą „3gubink vasarą!“. Jis aktualus visiems, išsiilgusiems vasaros pramogų: gyvos muzikos koncertų po atviru dangumi, šėlionių su draugais ir mylimaisiais, savaitgalių palapinėse, miško apsuptyje ar prie ežerų. Šią vasarą kiekvienas festivalių mėgėjas galės sau leisti trigubai daugiau, nesirinkdamas vieno ar dviejų festivalinių savaitgalių, o gaudamas visus tris iš karto!

„Kai pasibaigia ilgai lauktas festivalis, žmonės nusimena, kad vėl visus metus reikės laukti kito. Bet šiemet nutarėme padaryti taip, kad įsigyję vieną bilietą jie galėtų pramogauti net tris skirtingus vasaros savaitgalius ir festivalinės nuotaikos pasikrautų triskart daugiau“, – sako „Roko naktų“, „Bliuzo naktų“ ir „Galapagų“ prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka.

Jo komandos pateiktas pasiūlymas „3gubink vasarą!“ – tai specialus bilietas, kuris leis patekti į visus tris festivalius – „Roko naktis“, „Galapagus“ ir „Bliuzo naktis“ vos už 149 litus. Toks variantas bus patrauklus ir šeimoms, kurios galės kooperuotis ir pasirinktinai keliauti į festivalius.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

„Mano kartos žmonės savo laiku pradėjo važiuoti į festivalius. Paskui jau važiuodavo su vaikais, dabar tie vaikai užaugo ir patys veržiasi į festivalius, taigi dabar tėvai su atžalomis galės pasidalyti bilietais, – šypsosi A.Barniškis-Blėka. – Bet „patrigubintos“ vasaros pasiūlymas aktualus visiems festivalių mėgėjams, ne tik šeimoms. Gali būti, kad bičiulių kompanija dar neapsisprendė, kuriuose festivaliuose šiais metais apsilankyti, gal dar laukia grupių sąrašų. Bet už tokią kainą gali nebesukti galvos ir važiuoti į visus tris, kuriuose puikiai praleis laiką.“

Pasiūlymas „3gubink vasarą!“ galioja nuo šios dienos, bilietų už 149 litus į 3 festivalius kiekis yra ribotas. Kitą savaitę pavieniai bilietai pabrangs, o kovo viduryje bus paskelbtas ypatingas svečias, atvykstantis į vieną iš trijų festivalių. Bilietus platina „Tiketa“.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt