Now Reading
Į Vilnių atvyks vienas žinomiausių „stand-up“ komikų pasaulyje Dylanas Moranas

Į Vilnių atvyks vienas žinomiausių „stand-up“ komikų pasaulyje Dylanas Moranas

Į Vilnių atvyks vienas žinomiausių „stand-up“ komikų pasaulyje Dylanas Moranas

Laikas.lt

Rugsėjo 26 d. Lietuvoje pirmą kartą lankysis vienas populiariausių ir geriausių po pasaulį keliaujančių komikų Dylanas Moranas. „Stand-up“ komedijos žvaigždė Teatro arenoje sostinės gyventojams ir svečiams pristatys naujausią programą „Yeah Yeah“ bei padovanos tikrą humoro fiestą.

„Dylaną Moraną galime drąsiai vadinti geriausia ir ryškiausia iki šiol Lietuvoje pasirodžiusia humoro žvaigžde. Jis kalba apie viską, su kuo susiduria kiekvienas: senėjimą, religiją, vaikus, santykius. Ironiški pastebėjimai, meistriškai valdomas žodis, pagardintas tikru airišku prieskoniu, žavi milijonus jo gerbėjų visame pasaulyje. Džiaugiamės, jog pagaliau išauš diena, kada juo žavėtis galės ir lietuviai“, – sako vienas iš „stand-up“ komiko ir televizijos žvaigždės pasirodymo Vilniuje organizatorių „Humoro klubo“ narys Paulius Ambrazevičius.

Įtakingo Prancūzijos dienraščio „Le Monde“ skaitytojai D. Moraną išrinko geriausiu visų laikų „stand-up“ komiku, o Didžiojoje Britanijoje „Channel 4“ analogiškuose rinkimuose jis aplenkė tokias žvaigždes kaip Woody Allenas, Russellas Brandas, Robinas Williamsas ir net George‘as Carlinas.

Komikas – kultinio televizijos serialo „Black Books“ („Bleko knygos“) scenarijaus autorius ir pagrindinio vaidmens atlikėjas. Nuo 1992 metų jis garsėja kaip „stand-up“ komedijų atlikėjas, yra laukiamas svečias didžiausiuose humoro festivaliuose, pelnė prestižinius BAFTA ir „Perrier“ apdovanojimus. Beje, laimėjęs pastarąjį, jis tapo jauniausiu žmogumi gavusiu šį apdovanojimą.

Kritikų liaupses pelniusi ir įvertinta D. Morano programa „Yeah Yeah“ buvo pradėta rodyti 2011 metais. Nuo to laiko šią programą, kurtą komiko turams po Skandinavijos ir Baltijos šalis, JAV, Australiją, Naująją Zelandiją, gimtąją Airiją ir D. Britaniją, per kelerius metus pamatė tūkstančiai žmonių.

„Dylano požiūris begėdiškai unikalus ir visiškai šviežias. Jis stebi mus visus per sodriai raudoną stiklą ir tada ant skaniai sarkastiškos ir turtingos gyvenimo drobės piešia tai, ką mato. Kandžiai juokinga, skausmingai tiksli „Yeah Yeah“ programa primena momentą, kai žiūrite į Italijos tapytojo Canaletto paveikslą ir staiga kažkas jums kumšteli į pilvą bei užkutena taip, kad užgniaužia kvapą. Jis privers jus susiimti už šonų ir maldauti dar“, – apie naujausią D. Morano programą rašė Los Andželo dienraštis „LA Weekly“.

Tai komikas, kuris žodžio kišenėje niekada neieško. Pernai jis tapo pirmuoju airių komiku pasirodžiusiu Rusijoje ir visus šokiravo, kuomet išjuokė Michailo Chodorkovskio įkalinimą ir naują įstatymą, draudžiantį homoseksualų propagandą. „Dylanas Moranas nuo scenos kalba angliškai, tačiau savo pasirodymais mėgsta nustebinti ir į juos įpinti vietinių aktualijų. Taigi, negali žinoti, ką jo lūpos ištars viešnagės Lietuvoje metu“, – įspėja „Idioteatro“ vadovas Donatas Tarasevičius.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Dylano Morano pasirodymą Teatro arenoje Vilniuje organizuoja penkerius metus Lietuvoje „stand-up“ komedijos žanrą skleidžiantis „Humoro klubas“, dešimtąjį sezoną švenčiantis „Idioteatras“ ir į Baltijos šalis „stand-up“ komikus vežantys „Comedy Baltics“.

Bilietus į rugsėjo 26 d. Teatro arenoje Vilniuje vyksianti Dylano Morano pasirodymą platina „Ticketpro“. Bilietų kaina 70–120 litų.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt