Now Reading
Individualūs kosmetologės-visažistės patarimai. Celiulitas

Individualūs kosmetologės-visažistės patarimai. Celiulitas

Individualūs kosmetologės-visažistės patarimai. Celiulitas

Laikas.lt

Pristatome GATINEAU grožio salono kosmetologę-vizažistę Norą Vanagaitytę, kuri mūsų skaitytojams patars, kaip prižiūrėti veido odą, kokia kosmetika geriausiai tinka etc.

Sveiki, labai kankinuosi su „savo” celiulitu, dar venos nori lįsti į paviršių, ką tokiu atveju daryti?Ačiū už atsakymą.

Daiva

Pirmiausia turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju dėl venų būklės, jei neturite venų varikozės, tai celiulitui gydyti rekomenduoju vakuuminio-limfodrenažinio masažo procedūras.

Masažuojant odą vakuumu keičiasi jungiamųjų audinių struktūra, pagerėja kraujotaka, limfos cirkuliacija, iš organizmo lengviau pasišalina žalingos medžiagos – toksinai. Po masažo kurso suglebusi ir nelygi oda sustangrėja, kūno linijos tampa dailesnės. Ši procedūra efektyviai veikia gydant celiulitą, mažinant riebalų sankaupas probleminėse zonose, didinant odos elastingumą vidiniuose šlaunų paviršiuose, taip pat stiprina venų sieneles ir neleidžia joms išsiplėsti.

See Also
Treniruotės su hanteliais stipriam ir sveikam kūnui

Rekomenduojamas masažų kursas 10-14 procedūrų (1-2 per savaitę).  Teigami pokyčiai pastebimi jau po kelių procedūrų tose vietose, kur jų labiausiai tikimasi – ant sėdmenų, šlaunų, klubų.


Klausimus siųskite [email protected]. Jei klausimas susijęs su Jūsų išvaizda, ar norite patarimų dėl makiažo, būtinai atsiųskite spalvotą savo nuotrauką.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt