Now Reading
Individualūs natūralios kosmetikos specialistės patarimai. Ricinų aliejus – ar tikrai naudingas?

Individualūs natūralios kosmetikos specialistės patarimai. Ricinų aliejus – ar tikrai naudingas?

Individualūs natūralios kosmetikos specialistės patarimai. Ricinų aliejus - ar tikrai naudingas?

Laikas.lt

Pristatome UAB „Kvapų namai“ gamybos vadovę, natūralios kosmetikos specialistę Rūtą Daunoravičienę, kuri patars jums kaip prižiūrėti veido odą, kokią kosmetiką geriausiai rinktis individualiais atvejais, plačiau papasakos apie odos priežiūrą natūraliomis priemonėmis ir t. t.

Mama man patarė naudoti ricinų aliejų, kad blakstienos būtų stiprenės, tankesnės ir ilgesnės. Kol kas dar nebandžiau. Labai baisu, kad sudirgins akis. Ką jūs apie tai manote?

Ilma Kaž.

Jau nuo seno žinoma, kad ricinų aliejus skatina plaukų augimą ir suteikia jiems žvilgesio – antakiams, blakstienoms, galvos plaukams, nors tai patvirtinančių klinikinių tyrimų nėra atlikta. Manoma, kad tokį poveikį lemia aliejuje esanti ricinoleino riebalų rūgštis. 

Jei aliejų ketinate naudoti arti akių, visuomet iš pradžių patikrinkite, ar jis nedirgina akių – vos vos patepkite ant piršo pagalvėlės ir palieskite akies kampą ties ašarų liauka lyg norėdama išvalyti traiškanas. Palaukite kelias minutes – jei pradės perštėti, praplaukite akis šiltu vandeniu ir leiskite ašaroti – akys greitai išsivalys.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Medicinoje ricinų aliejus naudojamas ir akies junginės, voko liaukų uždegimams, sausų akių sindromui gydyti, žarnyno išvalymui prieš operacijas ir procedūras (laisvina vidurius), gimdymui skatinti. Daugiau apie ricinų aliejų galite paskaityti čia.


Natūralios kosmetikos specialistė Rūta Daunoravičienė jūsų klausimų laukia el. p. [email protected]

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt