Now Reading
Individualūs natūralios kosmetikos specialistės patarimai. Taisyklės molio kaukėms

Individualūs natūralios kosmetikos specialistės patarimai. Taisyklės molio kaukėms

Individualūs natūralios kosmetikos specialistės patarimai. Taisyklės molio kaukėms

Laikas.lt

Pristatome UAB „Kvapų namai“ gamybos vadovę, natūralios kosmetikos specialistę Rūtą Daunoravičienę, kuri patars jums kaip prižiūrėti veido odą, kokią kosmetiką geriausiai rinktis individualiais atvejais, plačiau papasakos apie odos priežiūrą natūraliomis priemonėmis ir t. t.

Jei ant veido daroma kaukė su moliu po kažkiek laiko pradeda džiūti, traukti odą, reikia apipurkšti ją hidriolatu ar distiliuotu vandeniu? Ar geriau leisti kaukei visiškai sustingti? Kaip geriau odai?

Monika

Neaišku, apie kurios rūšies molį klausiate. Labai apibendrintai pasakysiu, kad molio kaukės veidui turi būti tepamos ant šlapios odos; nuplaunamos nelaukiant, kol išdžius, nes džiūdamas molis ima iš odos „traukti“ drėgmę. Todėl molio kaukės tepamos storu, kelių milimetru sluoksniu ir nuplaunamos po 5–10 minučių.

Skirtingi moliai skiriasi savo savybėmis ir panaudojimu:

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

  • prausiamasis gasulo molis skirtas veido prausimui, gerai nuplauna pudrą, nešvarumus, išvalo poras, tad itin tinka probleminei, spuoguotai odai;
  • kiti kosmetiniai moliai – žaliasis, raudonasis, geltonasis, baltasis molis – tonizuojančioms, valomosioms ir grožio kaukėms;
  • jei kaukės sudėtyje molio yra nedaug, vyrauja kiti ingredientai, tuomet kaukės išlaikymo laikas gali būti ir kitoks, reikėtų klausti pardavėjo arba gamintojo.

Natūralios kosmetikos specialistė Rūta Daunoravičienė jūsų klausimų laukia el. p. [email protected].

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt