Now Reading
Individualūs natūralios kosmetikos specialistės patarimai. Veido kaukės

Individualūs natūralios kosmetikos specialistės patarimai. Veido kaukės

Individualūs natūralios kosmetikos specialistės patarimai. Veido kaukės

Laikas.lt

Pristatome UAB „Kvapų namai“ gamybos vadovę, natūralios kosmetikos specialistę Rūtą Daunoravičienę, kuri patars jums kaip prižiūrėti veido odą, kokią kosmetiką geriausiai rinktis individualiais atvejais, plačiau papasakos apie odos priežiūrą natūraliomis priemonėmis ir t. t.

Ar naudojant iš aliejų ir hidroliatų padarytus kremus, dar reikia naudoti ir veido kaukes? Jei taip, kokias, jei oda sausa, bet smakras linkęs spuoguotis.

Aldona

Kosmetinės kaukės pagal poveikį gali būti maitinamosios, drėkinamosios, valomosios, tonizuojančios, raminamosios, skaistinančios ir t. t. 

Papildomų kosmetinių procedūrų ar kaukių pasirinkimas priklauso nuo jūsų kasdieninio kremo ir jame naudotų žaliavų kokybės. Jei kremas pagamintas iš nerafinuotų aliejų, pakankamos koncentracijos hidroliatų, geros kokybės kitų augalinių ekstraktų, o gamybos procesų metu žaliavose esančios bioaktyvios medžiagos nebuvo prarastos, tuomet bent jau maitinamųjų ir tonizuojančių medžiagų turėtų pakakti. Pavyzdžiui, daugiafunkciniai „Kvapų namų“ kremai atstoja maitinamąsias, valomąsias, tonizuojamąsias, raminamąsias, kartais – ir skaistinamąsias kaukes.

Jūs, Aldona, stebėkite veido odos būklę ir elkitės pagal reikalą.

Jei oda išsausėjo, pirmiausia gerkite daugiau vandens, ypač su rožių lašais – tai pati veiksmingiausia
drėkinamoji „kaukė“.

Kartą per savaitę nušveiskite veidą, kaklą ir rankas kavos tirščiais – puikiai nugremžia negyvas ląsteles, tonizuoja, maitina odą. Labai ekologiška, veiksminga ir nieko nekainuoja!

Po to ant švarios odos galite pasidaryti šviežių alavijų lapų/sulčių kaukes. Šviežias alavijas ir drėkina, ir stangrina, ir saugo nuo spuogų ar kitų uždegimų. Šios kaukės nuplauti nereikia.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Ant smakro ar kitų spuoguotų vietų dėkite šiltą (!) valomąją kaukę iš žaliojo molio arba, dar geriau, gasulo:

Viską sumaišyti, tepti ant odos storu 2-3 mm sluoksniu; nuplauti po 5-10 min, nesulaukus kol išdžius. Ši kaukė padeda išvalyti užsikimšusias poras, ramina uždegimą. Nuplovusi kaukę, spuoguotą zoną patepkite vaistinių puiklapių aliejumi. Kaukę darykite 1-2 k/sav.


Natūralios kosmetikos specialistė Rūta Daunoravičienė jūsų klausimų laukia el. p. [email protected].

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt