Now Reading
Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (153)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (153)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (153)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę – „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Norėčiau sužinoti, kokia mano veido forma ir kokia šukuosena man tiktų. Plaukai yra pakankamai ilgi, šiuo metu sausoki, būdami trumpesnio ilgio jie imtų stipriai garbanotis (bent jau taip buvo vaikystėje). Spalva panaši į kaštoninę, turi vadinamojo ryžo atspalvio, nesu jų dažiusi. Nenorėčiau plaukų kirpti trumpai. Daugelis sako, kad man tiktų kirpčiukai, tačiau nepasitikiu vien aplinkinių nuomone. Įprastai nešioju plaukus surišusi į kuoduką. Gal tiktų plaukus nešioti ant šono? Noriu pridurti, kad turiu platokus pečius. 

Justina B.

Laba diena. Jūsų veido forma – ištęstas trikampis (aukšta, platesnė kakta, siauras pailgas smakras). Jums labiausiai tiktų kirpčiukai dengiantys kaktą iki blakstienų (šukuojami į šoną ar net ovalūs, nuleistais kampučiais) ir prakarpyti besibanguojantys plaukai ties smakru.

Jei turite natūraliai rausvą atspalvį, tuomet rekomenduočiau spalvą paryškinti vario spalva, kuri dabar itin madinga, taip pat galimi rusvi akcentai.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti…), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji”, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva – šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt