Now Reading
Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (166)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (166)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (166)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę – „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Laba diena, norėčiau jūsų pagalbos dėl plaukų kirpimo ir spalvos. Visada dažydavau šviesiomis sruogelėmis, neseniai pabandžiau nusidažyti visą galvą tamsesne spalva. Ir gavosi nekas, plaukai tiesūs, nelinkę garbanotis. Būsiu labai dėkinga už  patarimus.

Ramunė

Laba diena. Jūsų veido formai idealiai tinka klasikinis karė kirpimas su ovaliais kirpčiukais, dar smagiau, kad plaukai tiesūs, nelinkę banguotis, nes šis kirpimas konkrečių linijų. Galimas ir asimetrinis kirpimas su kirpčiukais, šukuojamais į šoną.

Spalvą siūlau ryškinti, jūsų veido bruožai pakankamai ryškūs, tad ir dažymas tiktų ryškesnis. Galite rinktis ypač madingą  ryškią vario spalvą arba balinti ir būti ryškia blondine.


 
See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai


Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]

REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti…), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji”, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva – šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt