Now Reading
Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (215)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (215)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (215)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę – „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva rusva – nei labai tamsi, nei labai šviesi. Dabar esu juodaplaukė, dažau plaukus tikrai ne vienerius metus juodai. Plaukai už pečių, ploni,
truputį banguojasi, stengiuosi mažai naudoti džiovintuvą. Akių spalva ruda. Gal man tiktų šviesūs plaukai?

Aistė R.

Jūsų veido formai labiausiai tiktų ilgi kirpčiukai, lengvai prakarpyti plaukai veido šonuose.

Spalvą galite rinktis tamsiai rudą, rudą su violetu, šokoladinę, tai tinka jūsų prigimčiai. Šviesi spalva jums nelabai tinka dėl kelių priežasčių: dėl tamsaus gymio, rudų akių, be to, šviesi spalva platina veido formą.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti…), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji”, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva – šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt