Now Reading
Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (226)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (226)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (226)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę – „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Kokia plaukų spalva ir kirpimas man tiktų. Natūrali spalva pilka, plaukas labai lankstus, garbanotas, akys melsvos, veido forma kvadratinė. Išbandžiau jau ne vieną spalvą, todėl norėčiau išgirsti Jūsų nuomonę.

Aurelija

Jūsų veido forma ovalas (ne kvadratas), todėl tinka dauguma kirpimų, galite rinktis ilgus su kirpčiukais ir be jų bei trumpus stilingus kirpimus.

Renkantis spalvą derėtų atsižvelgti į naturalią plaukų spalvą ir rinktis dviem tonais šviesesnę arba dviem tonais tamsesnę. Aš jums rekomenduočiau šviesią rugių, smėlio spalvą. Taip išryškės akių spalva.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti…), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji”, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva – šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt