Now Reading
Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (270)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (270)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (270)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę – „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks kirpimas man tiktų? Plaukai ploni ir tiesūs,per metus kartą darydavausi smulkų cheminį sušukavią, bet jis labai pakenkė plaukams, tad nebesidarau. Natūrali spalva pelenų. Akys mėlynos.

Jeigu plaukai ploni, derėtų juos dažyti šviesesne spalva ar net keliomis sruogomis. Tuomet jų optiškai atrodys gausiau. Galite rinktis kavos ir pieno, baklažano ir rausvus atspalvius. Rekomenduojamas dažymas sruogomis ar blokais.

Kirpimą derėtų rinktis šiek tiek prakarpytą veido šonuose su ilgais, į šoną šukuojamais kirpčiukais.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti…), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji”, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva – šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt