Now Reading
Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (366)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (366)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (366)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę – „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Plaukai rudi, vietomis su šviesesniais ruoželiais, nes kažkada buvo dažyti sruogelėmis. Tačiau tai pastebima tik plaukų galuose. Plaukai banguoti, ploni ir purūs. Akių spalva – žalsvai mėlyna (sunku tiksliai apibūdinti). Gal galėtumėte patarti, kaip išspręsti plaukų slinkimo problemą?

Nijolė

Jūsų plaukai ilgi ir banguoti, tačiau tam, kad jų forma bei struktūra būtų gražesnė, reikia juos tolygiai iškarpyti per visą plaukų ilgį. Tuomet susiformuos gražios, tolygios bangos, garbanos, plaukų optiškai atrodys daugiau. Ko gero, ims ir mažiau slinkti, nes nuo svorio ir ilgio plaukai labiau slenka. Spalvą paryškinkite vario ar šokolado atspalviu. Taip išryškės akių spalva.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti…), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji”, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva – šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt