Now Reading
Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (472)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (472)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (472)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę – „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Nusišviesinau plaukus iki geltonos viščiuko spalvos, tada uždėjau dažus 8.1 (Light ash blond), išėjo žalsvai pilka. Tada nusipirkau tonuojantį šampuną (oranžinį ir rudą), sumaišiau abu. Dabar mano spalva vėl gelsva su žaliu atspalviu – tokia, kaip šlapio pastovėjusio šieno. Atrodo labai nenatūraliai, nebežinau, ką daryti. Reikia pagalbos. Siunčiu nuotrauką: kaip atrodo mano spalva ir kokios norėčiau. Ar pavyktų išgauti? Ar pavyktų iš vieno karto?

Neringa


Dabartinė spalva


Norimas rezultatas


Norimas rezultatas

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Norimą efektą galima išgauti vienu dažymu, naudojant sruogelių dažymo techniką. Dėl apsilankymo pasiskambinkite nurodytu numeriu ir sutarsime. 

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite redakcija@laikas.lt


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka (-os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti…), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

„Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, po trinkimo labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva – šviesiai ruda.“

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė sulaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt