Now Reading
Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (495)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (495)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (495)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę – „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Labas vakaras,
Neseniai supratau, kad noriu pasikeisti šukuoseną, nes su dabartine ne visada galiu jaustis patogiai. Man asmeniškai mano plaukai būna gražus tik neseniai išplauti ir laisvai krentantys, o jie mėgsta greitai susiriebaluoti. Pamaniau, kad man gal tiktų kirpčiukai? Klausiau draugų patarimų, bet vieni sako, kad tiktų, o kiti – ne. Nesiryžtu nieko daryti, nes tai tikrai pakeistų mano išvaizdą, ilgam laikui. Tad pamaniau gal galėtumėt man patarti ir pasakyti tiktų man jie ar ne? Ir iš vis kokia šukuosena man tiktų. Iš kart dėkoju!

Greta

Laba diena. Tiesūs, griežti kirpčiukai, vizualiai platina veido formą, tačiau jums tiktų lengvi, ilgi į šoną šukuojami kirpčiukai. Tokie nedideli kirpčiukai lengvai atauginami, jei kartais pabostų toks įvaizdis. Prie tokių kirpčiukų galite prakarpyti ir plaukus esančius veido šonuose.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

 


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka (-os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti…), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.: „Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, po trinkimo labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva – šviesiai ruda.“

Kiekvieną savaitę mes publikuojame kelias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė sulaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt