Now Reading
Įspūdingi interneto tinklalapių dizainai

Įspūdingi interneto tinklalapių dizainai

Įspūdingi interneto tinklalapių dizainai

Sakoma, kad nereikėtų spręsti apie knygą pamačius tik viršelį, tačiau naršant internete, pirmasis įspūdis lemia labai daug. Gal todėl tinklalapių dizainui skiriamas didžiulis dėmesys, siekiant tinkamai suderinti turinį, paskirtį, patogumą bei vizualinį patrauklumą.

Pasižvalgykime po plačiuosius žiniatinklio vandenis — kokie tinklalapiai gali pasigirti išties įspūdingais dizainais?

„Jonathan Yuen (2006)“. Pirmasis pavyzdys yra tikra puota akims, kaip ir dera grafikos dizainerių tinklalapiams. Čia primenama taisyklė, kad svetainė visada sudomins greičiau, jei lankytojams leisite žaisti kartu — suraskite varlę, kuri pozuos Jūsų nuotraukai!

„Orange‘s Unlimited Web Page“. Ieškote kažko inovatyvesnio? Štai tinklalapis, kuris neturi pabaigos. Žaidimai, miela animacija, kalbantys lagaminai, muzikalios beždžionėlės — įspėjame, čia galite „užsikrėsti“ laiko švaistymu.

 

„Bacardi — Talk To The Hand“. Pasirodo, net kalbanti ranka gali prikaustyti dėmesį. Smagi koncepcija, gausybė skambių (ir nelabai) perliukų bei akiai malonus apipavidalinimas.

 

„Starbucks Coffee At Home“. Čia rasite ne tik kur akis paganyti (kavos rūšių galerija), bet galėsite atlikti testą, kuris nustatys, kokia šio gėrimo rūšis Jums tinkamiausia. Viskas piešiama ant lentos — tvarkinga, gražu ir įdomu.

„The Economist: Thinking Space“. Milžiniška besisukanti įvairių profesijų žmonių nuotraukų galerija. Paspaudę ant atskirų pavyzdžių, aptiksite vietų, kur šie žmonės mąsto ir ieško įkvėpimo, atvaizdus.

„Jim Carrey — Official Site“. Tai tarsi naujas filmas su šiuo aktoriumi — kelionė į nepaprastą pasaulį, kur už kiekvieno pelės spustelėjimo slypi kažkas intriguojančio, keisto, juokingo ar netikėto.

„HBO Imagine“. Gausybė trumpų, tarpusavyje susietų vaizdo klipų, slepiančių sudėtingą istoriją… O ją sukurti ir visus taškus ant „i“ sudėlioti galite ir Jūs. Įdomu ir išradinga.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

„Sensi Soft“. Penketas skirtingų laikmečių miestų yra pernelyg geras fonas šios kompanijos tinklalapiui. Nesvarbu, kad ši laiko mašina nėra tobula — keliauti vis tiek smagu.

„99 Rooms“. Tai vadinamojo „pabėk iš kambario“ (angl. escape the room) žanro žaidimų pavyzdys. Šiurkščią industrinę aplinką su žaismingais piešiniais derinančių nuotraukų kolekcija kviečia lankytojus ieškoti išėjimo į kitą kambarį.

„Biggest Graffiti“. Teplioti ant sienų galima ir internete. Galbūt ne taip traukia, kaip tikrosios miesto gatvės, tačiau čia, milžiniškoje erdvėje, išreikšti save gali visi, kas tik netingi. Geriau įvertinti piešiniai mažame žemėlapyje pažymėti žalia spalva.

„Basil Gloo“. Na, o pabaigai — asmeninio tinklalapio pavyzdys ir paprastas, tačiau efektyvus dizaino sprendimas. Derinate verslo ir asmeninę informaciją vienoje vietoje? Pasirūpinkite tinkamu jos vizualiniu išdėstymu.

Martynas Gedvila

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt