Now Reading
James Zabiela pageidavimų sąraše – nulis promilių

James Zabiela pageidavimų sąraše – nulis promilių

James Zabiela pageidavimų sąraše – nulis promilių

Po kelių metų pertraukos į Vilnių sugrįžtantis D. Britanijos didžėjus James Zabiela stebina ne tik unikalia grojimo technika, bet ir kukliais reikalavimais renginių organizatoriams.

Vienintelis šį penktadienį, rugsėjo 24 d., „Ūkio banko teatro arenoje“ įvyksiančio renginio „Atari Original 2010“ svečio pageidavimas be naujausių profesionalių grotuvų – vaisvandeniai.

Svarbiausia – muzika

„Įprasta, kad patys ryškiausi pasaulio didžėjai pasižymi ir ilgiausiu pageidavimų sąrašu organizatoriams. James Zabiela – išimtis. Jam nereikia nei limuzino, nei brangiausio šampano, nei kitų populiarumo atributų. Tai bene vienintelis svečias mūsų renginių istorijoje, nepageidaujantis jokio alkoholio“, – pasakojo vienas iš „Atari Original 2010“ organizatorių Ignas Vanagas.

James Zabiela yra visiškas abstinentas, kurio metų „nuodėmė“ – taurė vyno per Kalėdas. „Visas James gyvenimas – ir darbas, ir laisvalaikis – yra muzika. Net turėdamas laisvą dieną tarp skrydžių, svečias negaišta laiko pramogoms. James net viešbučio kambaryje kuria muziką“, – sakė su James Zabiela jau šešerius metus puikiai pažįstamas DJ Mindaugėlis.

Vadina šimtapirščiu

Technologijoms neabejingas James Zabiela artėjančio renginio metu scenoje rikiuos savo naujausius asmeninius „žaislus“. Geriausi didžėjaus draugai – efektų blokas ir kiti prietaisai, kurių pagalba kiekvienas atlikėjo setas virsta nepakartojamu.

„Kartu su James visuomet atvyksta du krepšiai moderniausios technikos. Sujungęs ją scenoje, didžėjus visu 100 procentų susikoncentruoja į muziką ir publiką. Aš jį vadinu šimtapirščiu – daugiau niekas, turintis 10 pirštų, negali vienu metu apkabinti 20 skirtingų mygtukų“, – pasakojo Mindaugėlis, kuris James Zabiela scenoje papildys kartu su Ignu, Kasčiu Torrau ir Donatello.

„Kaskart nedrąsiai lipdamas į sceną James Zabiela atrodo taip, lyg tai darytų pirmą kartą. Nepaisant to, jau per pirmąsias grojimo minutes sugeba sukelti tikrą uraganą šokių aikštelėje“, – įspūdžiais dalinosi Kastis Torrau.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Du kart du

Dienas iki „Atari Original 2010“ skaičiuoja ne tik publika. Penktadienio nekantriai laukia ir keturi Lietuvos klubų autoritetai, priimsiantys svečią scenoje.

Naktį pradės ilgą laiką Vilniuje negirdėtas Kasčio Torrau ir Donatello duetas, rytą pasitiks ne mažiau pasiilgtas Igno ir Mindaugėlio tandemas. Visi lietuviai gros back 2 back – kiekvienas po vieną kūrinį pasikeisdami.

„Jau gerą savaitę mintyse planuoju būsimą pasirodymą ir bandau įsivaizduoti, kaip atrodys tūkstantinė arena. Žinau, kad penktadienio fiesta – laukiamiausias rudens reivas ne man vienam“, – sakė Donatello. 

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt