Now Reading
Jasonas Sudeikis juokins pikantiškoje komedijoje apie dviejų draugų lovos nuotykius „Dėl visko kaltas seksas“

Jasonas Sudeikis juokins pikantiškoje komedijoje apie dviejų draugų lovos nuotykius „Dėl visko kaltas seksas“

Jasonas Sudeikis juokins pikantiškoje komedijoje apie dviejų draugų lovos nuotykius „Dėl visko kaltas seksas“

Daugelis sutiks, kad gyvenime nemažai kurioziškiausių ir netikėčiausių situacijų tiesiogiai ar netiesiogiai nutinka dėl kūniško potraukio kitam asmeniui. Mintys apie seksą dažnai neprašomos įsiveržia į bene kiekvieno suaugusio žmogaus pasąmonę ir kartais prikrečia šunybių. Naujoji komedija „Dėl visko kaltas seksas“ („Sleeping With Other People“) parodys gyvenimišką istoriją apie du draugus – vyrą ir moterį, kurie lyg ir tiktų vienas kitam, tik jų lovose glaudžiasi kiti.

Vienas svarbiausių filmo „Dėl visko kaltas seksas“ privalumų – ypač charizmatiški ir juokingi pagrindiniai jo aktoriai Alison Brie ir Jasonas Sudeikis. Kadaise besimokydami koledže jų herojai Leini ir Džeikas pasidavę aistrai drauge prarado nekaltybę. Jie netikėtai vėl pamato vienas kitą pagalbos grupės susitikime, skirtame asmenims, priklausomiems nuo sekso. Nė vienam iš jų iki šiol nepavyko susitupėti ar užmegzti rimtų santykių. Kadaise vienas kitam jausta simpatija atgyja, tačiau, žinodami apie nesekmes asmeniniame gyvenime, Leini ir Džeikas pasižada, kad juos sies tik platoniška draugystė. Draugai nutaria padėti vienas kitam susitvarkyti lovos reikalus tuo pačiu prisiekdami nepermiegoti vienas su kitu. Tačiau kaip ir dažniausiai, pasakyti lengviau negu padaryti.

Mėgindami išsivaduoti nuo blogų įpročių Leini ir Džeikas ypač suartėja. Puikus tarpusavio supratimas ir tvirtas ryšys nelieka nepastebėtas – draugai ima erzinti, kad jiedu elgiasi kaip pora. Tą jie supranta ir patys, tačiau rizikuoti draugyste dėl galimybės pajusti fizinį artumą jie negali, juk tada jų graži draugystė pasmerkta žlugti..

Šioje pikantiškų juokelių ir intriguojančių detalių kupinoje komedijoje žiūrovai išvys autentišką šio amžiaus romantiką, o puiki filmo nuotaika praskaidrins net ir niūrią dieną. Kino kritikai sutinka, kad filmas „Dėl visko kaltas seksas“ puikiai tiks pasimatymui kine su ilgėliau pažįstama simpatija ar antrąja puse. Nebanalūs filmo dialogai leis patikėti istorijos tikrumu, o situacijos, į kurias pateks Leini ir Džeikas, yra intymios ir šmaikščios. Prie patyrusio komiko J.Sudeikio, kuris šiame filme elgiasi itin džentelmeniškai, A.Brie puikiai atskleidžia savo herojės žavesį ir seksualumą, tapdama jo bendrininke ieškant išsivadavimo nuo sekso pančių.

Komedija „Dėl visko kaltas seksas“ Lietuvą pasieks rusėjo 18 dieną.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai


 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt