Now Reading
Jau oficialu: Lana Del Rey vasarą koncertuos Lietuvoje. Bilietai – nuo 99 Lt

Jau oficialu: Lana Del Rey vasarą koncertuos Lietuvoje. Bilietai – nuo 99 Lt

Jau oficialu: Lana Del Rey vasarą koncertuos Lietuvoje. Bilietai – nuo 99 Lt

Laikas.lt
Nuotr. organizatorių

Į Vilnių pirmą kartą atvyks viena ryškiausių šiandienos žvaigždžių, žaibišku greičiu visą pasaulį užkariavusi amerikietė Lana Del Rey. Metų moteris, išskirtinio balso savininkė ir hitų „Video Games“, „Blue Jeans“, „Born to Die“ atlikėja savo koncertą surengs birželio 4 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje.

„Mes norime ir siekiame į Lietuvą pakviesti ir atvežti naujausias, ryškiausias ir kokybiškiausią muziką kuriančias žvaigždes. Todėl labai džiaugiamės, jog apie metus laiko trukusios derybos su Lanos Del Rey agentais baigėsi sėkmingai ir jau vasaros pradžioje šį išskirtinį talentą, atliekantį stilingą muziką, išvysime Vilniuje“, – sako koncertą Lietuvoje organizuojančios bendrovės „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.

Lanos Del Rey koncertas Vilniaus „Siemens“ arenoje įtrauktas į pasaulines atlikėjos gastroles „Born to Die“, kurių metu ji pristato to paties pavadinimo milžiniškos sėkmės susilaukusį savo albumą. 2012 m. sausį išleistas albumas jau parduotas daugiau kaip 2,8 mln. kopijų tiražu ir vadinamas vienu sėkmingiausių šių metu albumų.
 
Pseudonimu Lana Del Rey (tikrasis vardas Elizabeth Grant) pasivadinusi atlikėja dėl savo išskirtinės dainavimo manieros neretai vadinama šių laikų Nancy Sinatra, o jos unikalus vokalas, sakoma, primena legendinės Marilyn Monroe balsą.
 
Lana Del Rey išgarsėjo 2011 m. visame pasaulyje pristačiusi hitu tapusią dainą „Video Games“. Per savo, kol kas dar neilgą, bet stulbinančiai sėkmingą, karjerą Lana Del Rey jau spėjo susižerti ne vieną svarų apdovanojimą, o tik ką praūžusiuose MTV Europos muzikos apdovanojimuose triumfavo „Geriausios alternatyvios atlikėjos“ kategorijoje. Matyt, ne veltui muzikos kritikai ir muzikinė spauda negaili jai ditirambų ir ją įvardina, kaip šviežią oro gurkšnį monotonišku tapusiame muzikos pasaulyje.


 
Lanos Del Rey arkliukas – ne tik vokalas, savita dainavimo maniera, bet ir išskirtinė išvaizda. 2012 metų pradžioje mergina pasirašė kontraktą su viena garsiausių pasaulio modelių agentūrų „Next Model Management“ ir tapo garsaus drabužių tinklo H&M bei prabangaus sportinio automobilio „Jaguar F-Type“ reklamos veidu. Be to, šių metų rugsėjo pradžioje vykusiuose iškilminguose populiariausio pasaulyje vyrams skirto žurnalo „GQ“ apdovanojimuose Lana Del Rey buvo išrinkta „Metų moterimi“:

Prekyba bilietais į Lanos Del Rey koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje prasidės lapkričio 21 d., trečiadienį, 10 val. Bilietus, kurių kaina nuo 99 litų, bus galima įsigyti visose „Tiketos“ bilietų pardavimo kasose ir internetu www.tiketa.lt.
 
Į Lanos Del Rey 2013 metų koncertinį turą jau yra įtraukti pasirodymai Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Švedijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Belgijoje, Norvegijoje, Rusijoje, Ukrainoje ir kt. Įdomu tai, kad pradėjus prekybą bilietais į atlikėjos koncertą Paryžiuje, visi bilietai į jį buvo išpirkti vos per 1 minutę ir 30 sekundžių.

Lanos Del Rey koncertą Vilniuje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt