Now Reading
Jauni japonai nebesidomi seksu

Jauni japonai nebesidomi seksu

Jauni japonai nebesidomi seksu

Lsveikata.lt

Japonijos paaugliai vaikinai nebesidomi seksu ar santykiais su priešingos lyties atstovėmis. Japonijos šeimos planavimo asociacijos atlikta apklausia skelbia, kad 36 proc. paauglių nuo 16 iki 19 metų teigia, kad „visiškai nesidomi seksu“, o kai kurie net jo „nekenčia“.

Net 59 proc. to paties amžiaus mergaičių taip pat sako, kad nesidomi intymiu bendravimu, joms jis net atgrasus.

Pasak asociacijos atstovų, tai reiškia, kad maždaug 2060 metais 40 proc. Japonijos bendruomenės sudarys pagyvenę žmonės, ir tai taps nelengva našta vidutinio amžiaus žmonėms.

Kaltę dėl tokių tendencijų bandoma suversti jauniems vyrams, kurie save vadina „žolėdžiais“. Tokie japonai neigia viską, kas vyriška, įskaitant ir bet kokius lytinius santykius. O kai kurios Japonijos dailiosios lyties atstovės sako, kad joms patinka vyrai, o ne amžini berniukai.

„Žolėdžiai“ gi teigia, kad tam, jog užmegztumei rimtus santykius, reikia labai daug laiko, kartais net būtina keisti savo planus, o to daryti japonai vyrai nenori.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Šalies vyriausybė pasiūlė kompanijoms įsakymu „vyti“ darbuotojus namo iš darbo ne vėliau kaip šeštą valandą vakaro. Be to, daugiau moka už vaikus. Taip tikimasi padidinti gimstamumą. Tačiau tam, kad jis augtų, be sekso neišsiversi, o šis, kaip rodo apklausa, jaunų japonų nebedomina.


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt