Now Reading
Joninių proga Lietuvos paštas kviečia rašyti sveikinimus

Joninių proga Lietuvos paštas kviečia rašyti sveikinimus

Joninių proga Lietuvos paštas kviečia rašyti sveikinimus

Gyventojų registro tarnybos duomenimis šiuo metu Lietuvoje gyvena apie 60 tūkstančių Jonų ir Janinų. Artėjančių Joninių proga Lietuvos paštas kviečia pasveikinti visus Jonus ir Janinas ne tik ąžuolo vaikinais, bet ir išsiunčiant sveikinimus paštu.

„Joninės Lietuvoje švenčiamos nuo seno. Tai viena gražiausių ir mėgstamiausių švenčių. Tradicijų puoselėjimas bei saugojimas svarbu ir Lietuvos paštui. Dėl to visus kviečiame prisijungti prie Jonų ir Janinų sveikinimo akcijos. Siunčiantiems sveikinimus paštu mes žadame ypatingų staigmenų“, – sakė Lietuvos pašto Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovė Rasa Kruopaitė – Lalienė.
Pasak R. Kruopaitės – Lalienės, tai bus pirmoji Lietuvos pašto akcija, kurios metu dovanų gaus sveikinimus siunčiantys žmonės. Taip norima gyventojams priminti, kaip malonu siųsti ir gauti sveikinimus paštu.

Speciali akcija vyks prekybos centruose įsikūrusiuose paštuose. Nuo birželio 17 iki 23 dienos išsiuntusiems sveikinimą Jonui ar Janinai Lietuvos paštas padovanos išskirtinę dovaną.
Siunčiant sveikinimus paštu svarbu ant voko ar siuntos užrašyti pilną gavėjo vardą ir pavardę. Tik tada siuntėjui Lietuvos paštas įteiks specialią dovaną.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt