Now Reading
Jurgita Jurkutė vaidins detektyvinėje istorijoje

Jurgita Jurkutė vaidins detektyvinėje istorijoje

Jurgita Jurkutė vaidins detektyvinėje istorijoje

Laikas.lt

Iš televizoriaus ekrano daugeliui gerai pažįstama Jurgita Jurkutė imasi naujo iššūkio. Nuo rudens ji pradės filmuotis lietuviškame filme pagal Renatos Šerelytės romaną  „Vardas tamsoje“.  Detektyvinėje istorijoje „Mis Lietuva 2007“, televizijos laidų vedėja  ir, dabar jau, diplomuota aktorė atliks svarbų – tardytojos padėjėjos – vaidmenį.

„Skambučio į mobilųjį telefoną ir kvietimo vaidinti filme sulaukiau kitą rytą po studijų baigimo. Pirma mintis – tai įrodymas, kad einu teisingu keliu: štai – diplomas, štai – darbas. Žinoma, džiaugiausi. Toks įvertinimas man malonus“, – emocijomis dalinasi 27 metų tituluota gražuolė, šiais metais baigusi aktorystės studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.
 
Tiesa, J. Jurkutė prisipažįsta, kad perskaičius scenarijų buvo kiek neramu, kaip reikės atlikti vaidmenį. Tačiau, jau įvykusi pirma repeticija su filmo režisiere Agne Marcinkevičiūte bei kitais aktoriais padėjo labiau suvokti savo personažą.  „Šis vaidmuo nėra iš paprasčiausių. Kuo labiau gilinuosi į  knygą, scenarijų, vis naujų dalykų apie savo heroję atrandu. Man tai įdomu“, – sako aktorė.
 
Šiuo metu su Silvos Mieliauskaitės – Krivickienės spektakliu „Broliai Karamazovai“ bei Eimanto Nekrošiaus „Dieviškąja komedija“ ir „Idiotu“ po įvairias užsienio šalis gastroliuojanti J. Jurkutė atvirauja, kad kiekvienas naujas darbas teatro ar kino srityje jai yra malonumas ir kuo jis sudėtingesnis, tuo geriau.
Televizijos serialo „Moterys meluoja geriau“  kolegų pastūmėta stoti į aktorystės studijas Jurgita Jurkutė sako, kad vaidyba – netikėtai atrasta jos gyvenime. „Manau, jei žmogui kažkas yra skirta, jis turi ko nors išmokti, tai, anksčiau ar vėliau, pačios aplinkybės jį prie to uždavinio atves“, – sako ji.


Jurgita Jurkutė
 
„Jurgita yra talentinga, gyvybinga. Ji labai stengiasi daug dirbti, daug klausinėja.  Galiu pasakyti, kad kaip aktorė, ji turi tam tinkamą, tvirtą charakterį“, – pastebi  filmo režisierė Agnė Marcinkevičiūtė.
 
„Vardas tamsoje“ filmavimas prasidės spalio mėnesį. Filmas kuriamas pagal populiarios jaunimo rašytojos Renatos Šerelytės to paties pavadinimo romaną. Jis pasakos detektyvinę istoriją, vykstančią mažame miestelyje. Jame policijos tardytoja pradeda tirti keistą nusikaltimą, vedantį prie jos pačios neraminančios praeities. Jau patvirtinta, kad pagrindinį, tardytojos vaidmenį filme atliks aktorė Neringa Varnelytė.
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top