Now Reading
Jūsų išsvajota išmanioji virtuvė – jau čia!

Jūsų išsvajota išmanioji virtuvė – jau čia!

Jūsų išsvajota išmanioji virtuvė – jau čia!

„Franke“ išmaniosios virtuvės linija „Smart“ (nuotr.. Gamintojo)

Mes gyvename pašėlusiu tempu – nuolat kur nors skubame ir bėgame, ramybę atrandame namuose, neretai – būtent virtuvėje. Čia kiekvienas nori susikurti savitą atmosferą bei estetiką.

„O juk viskas susideda iš paprastų dalykų: lengva atsidaryti, nesunku prieiti, lengvai išsivalo, tyliai užsidaro, neūžia ir nebarška, – primena „Franke“ atstovas Lietuvoje Remigijus Nacevičius. – Virtuvėje mes gaminame, plauname, kepame, valgome, todėl natūralu, kad žmonės ieško pačių įvairiausių sprendimų – antibakterinių ir higieninių paviršių. Higiena kasdien tampa vis aktualesnė.“

„Smart“ – tai mada, kuri persikėlė iš mobiliųjų telefonų į buitį. Lengvas valdymas, liečiami mygtukai, besikeičiantis LED apšvietimas, technikos prisijungimas per Wi-Fi, laikmačio nustatymai kiekviename prietaise, specialios programos, skirtos konkretiems patiekalams orkaitėse, savaiminis orkaičių išsivalymas – tai funkcijos, apie kurias anksčiau galėdavome tik pasvajoti.

Pasak R. Nacevičiaus, prietaisai tampa vis ekonomiškesni, yra naudojamos visiškai kitos technologijos. Vienas tokių prietaisų – indukcinės kaitlentės, kurios iš esmės keičia tiek dujines, tiek elektrines virykles, nes yra labai efektyvios, ekonomiškos ir funkcionalios.

„Franke“ išmaniosios virtuvės linija „Smart“ pasižymi ne tik išvardintomis savybėmis – ji puikiai suderina visus virtuvės elementus.

„Juk normalu, kad rinkdamiesi kaitlentę deriname ją su orkaite, kartais su gartraukiu. „Franke“ gamintojas suderina ne tik kaitlentę, orkaitę ir gartraukį, bet ir plautuvę, maišytuvą, mikrobangų krosnelę, – teigia R. Nacevičius. – Šioje produktų linijoje galima pasirinkti iš skirtingų gartraukių ar plautuvių, tačiau jie visi bus tarpusavyje suderinti.“

Be suderinamumo ir funkcionalumo jus nudžiugins išskirtinis dizainas bei naujausios technologijos – pavyzdžiui, DKT technologija orkaitėse, leidžianti vienu metu kepti visiškai skirtingus patiekalus.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Ir dar: ar žinojote, kad ant naujų indukcinių kaitlenčių uždėjus plokščią akmenį ant jo galite išsikepti kepsnį (visai kaip lauke ant žarijų)?

„Bėgant laikui ir atsirandant naujoms galimybėmis, žmonės tampa žingeidesni, reiklesni ir imlesni technologijoms, užtikrinančioms lengvesnį ir patogesnį gyvenimą, – tikina R. Nacevičius. – Kita vertus, technologijos turi neperkrauti nereikalingomis ir nenaudojamomis funkcijomis; viskas turi būti parasta ir lengvai suprantama.“

Žinoma, priežiūra ir valymas taip pat labai svarbu, todėl viskas turi būti higieniška, lengvai nuvalomu paviršiumi ir nesunkiai išardoma, jeigu to reikia. Visada arčiau žmogaus… Būtent tuo jau daugiau negu šimtą metų užsiima „Franke“.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt