Now Reading
K. Rimdžius pristato elegancija ir moteriškumu alsuojančią rudens kolekciją (foto)

K. Rimdžius pristato elegancija ir moteriškumu alsuojančią rudens kolekciją (foto)

K. Rimdžius pristato elegancija ir moteriškumu alsuojančią rudens kolekciją (foto)

Laikas.lt
Roko Darulio nuotr.
Modelis Margarita Švėgždaitė

Jau trečiąjį kartą kolekciją moterims pristatantis stilistas Kęstas Rimdžius džiaugiasi įgyvendinęs dar vieną kūrybinį etapą. Miesto moteriai kuriantis vyras pasakoja, kad tendencijos šį rudenį į parduotuvių lentynas vėl atvedė moteriškumą.

„Trečioji kolekcija, kurioje pristatau sezono tendencijas, man yra labai ypatinga. Pasaulio podiumai vėl alsuoja moteriškumu, elegancija, klasikiniais siluetais ir prabangiais audiniais, o tai yra artima mano kūrybai. Įkvėpimas, kuris ateina savaime“, – kalbėjo stilistas K. Rimdžius.

Šio sezono kolekcija išsiskiria modelių gausa – bus pristatyti net 24 skirtingi „ready to wear“ drabužiai, kuriuose dominuoja tamsūs žemės spalvų tonai, pilkos spalvos atspalviai, baklažano ir mėlyno dūmo spalvos. Stilistas džiaugiasi, kad pavyko atsigabenti labai aukštos kokybės audinių iš Italijos ir pabrėžia, kad šioje kolekcijoje bus galima rasti tikrai netikėtų faktūrų.

„Šaltuoju sezonu labai svarbu turėti šildančių drabužių, todėl rinkomės itin natūralius audinius, pritaikytus lietuviškiems orams. Labai džiaugiuosi, kad kolekcijoje bus galima rasti vilnos, kašmyro, šilko, kurie stebina ne tik savo kokybe, bet yra neįtikėtinai šilti ir švelnūs kūnui. Ir bene svarbiausia kolekcijos dalis – gaminiai iš odos. Jiems skyriau ypatingą vietą kolekcijoje“, – pasakojo K. Rimdžius.

Kęsto Rimdžiaus kolekcija moterims „Kęstas Rimdžius for Decolte“ pasirodys „Decolte“ parduotuvėse rugsėjo 6 dieną. 

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt