Now Reading
Ką per Kalėdas dovanoti vyrui, kuriam „nieko nereikia“?

Ką per Kalėdas dovanoti vyrui, kuriam „nieko nereikia“?

Ką per Kalėdas dovanoti vyrui

Shutterstock ir organizatorių nuotr.

Kai tenka ieškoti dovanos vyrui, draugui, tėčiui ar broliui – spaudimas pakyla ne vienai, nes šie dažniausiai tikina, kad arba jiems nieko nereikia, arba jie visko jau turi, arba reikia to, ko rasti niekur nepavyks. Bet Kalėdų senelis šiemet neaplenks nei vieno – nei labai reiklaus, nei visiškai neišrankaus. Jau ketvirtus metus vyksiančioje „Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugėje“ po vienu stogu bus galima rasti daugybę dovanų idėjų vyrui.

Šiemet „Uptown Christamas“ mugė vadovaujasi šūkiu „Dovanos, turinčios ką papasakoti“. Šį šūkį puikiai atitinka „Skate4create“ kūrėjai. „Skate4create“ tai yra riedlenčių perdirbimo studija, kurioje juvelyriniai dirbiniai ir aksesuarai vyrams kuriami iš perdirbtų, sulaužytų ir nebereikalingų riedlenčių. O gal jūsų vyras dievina eleganciją? Ideali dovana jam – originalios, riboto leidimo „Magnetico“ rankų darbo peteliškės, fantazijos ir kaklaraiščiai. Stilingų vyrų ar dovanų jiems ieškančiųjų mugėje „Uptown Christmas“ lauks ir 2014 metais gimęs, lietuviškos gamtos įkvėptas prekės ženklas „Tram Trys“, kuris lengvai atpažįstamas iš pasikartojančių miško motyvų. Tai aukštos kokybės gaminiai – drabužiai bei galvos aksesuarai vyrams, papuošiantys net pačius išrankiausius.

„Uptown Christmas“ mugėje vyrukų stiliumi rūpinsis yra „Socré“ bei „Propwood“ – du prekės ženklai, siūlantys „unisex“ tipo aksesuarus: apyrankes ir vėrinius iš natūralių akmenų bei medinius ir akmeninius akinius nuo saulės ir laikrodžius. „WoodWe“ gaminiai tiems, kurie vertina išskirtines gyvenimo akimirkas, taip pat išsiskiria originalumu. Jų kuriamuose natūralumą pabrėžiančiuose aksesuaruose telefonams ir kompiuteriams dominuoja medienos, akmens, rūdies medžiagos, kurios kuria gamtos, elegancijos ir estetikos pojūtį.

Kojinės dovanų taip pat visada gera idėja, nes jų nuolat reikia ir visad yra per mažai. Mugėje jau ne pirmus metus vyrų kojas puoš „Spalvotos kojinės“, kurios pristato naują konceptą: „Gyvename asmenybių laikais. Saviraiškos, asmens įvaizdžio svarba tik auga. Nebebijoma išsiskirti iš pilkosios masės, pabrėžti individualumą. Šiandien pabrėžti individualumą – gero tono ženklas. O tai galima padaryti ir su ryškiomis kojinėmis!“

Didžioji dalis žmonių mano, jog diržas tėra tik kasdieninis, niekam nerūpintis aksesuaras. „Drel Design“ siekia keisti šiuos stereotipus. Pasak kūrėjų, diržas yra komfortas, praktiškumas ir žmogaus asmenybės akcentas. Jų kuriami diržai gaminami tik iš aukščiausios kokybės, kruopščiai atrinktos, standartus atitinkančios itališkos odos, kuria vaikinai patys atsirenka iš ilgiausias tradicijas turinčių odos apdirbimo įmonių Italijoje.

Vyriškų aksesuarų nepritrūks ir ant „Seeweib“ prekystalio. Šis prekės ženklas siejamas su judėjimo laisve, patogumu ir minimalistiniu stiliumi ir yra idealus vyrams, kurių gyvenimo būdas neatsiejamas nuo kelionių, buriavimo, banglenčių, nardymo, bėgimo, dviračių sporto ir kitos aktyvios veiklos. Sporto gerbėjams ideali dovana ir „Hold“ idėjos sportinio inventoriaus laikymui. „Hold“ rankomis gamina snieglenčių, longboardų, skateboardų, vandenlenčių, dviračių ir slidžių sieninius laikiklius, kurie yra funkcionalūs ir originaliai puošia namų interjerą.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Vinilinių plokštelių gerbėjai žino, prieš šventes gauti ar atsisiųsti trokštamą įrašą – misija neįmanoma, bet jei jūsų draugas tikras melomanas, naujos muzikos jo patefonui tikrai rasite „Uptown Christmas“ mugėje, kur įsikurs net dvi vinilų parduotuvės: „Discotag“ ir „Dideli kompaktai“.

„Paskutinės minutės“ Kalėdinė dizaino mugė „Uptown Christmas“ bus dovanų rojus ne tik vyrams. Mugėje visi ras šimtus dovanų idėjų tiek moterims, tiek vaikams, netgi mylimiems augintiniams.

Šiemet mugė vyks gruodžio 21-23 d., menų fabrike „Loftas“ (Švitrigailos g. 29, Vilnius). Ketvirtadienį ir penktadienį nuo 11 val. iki 21 val., šeštadienį nuo 11 val. iki 19 val.

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt /uptownmarket

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt