Now Reading
Kaip būti optimistu?

Kaip būti optimistu?

Kaip būti optimistu?

Vienas iš pastarojo amžiaus didžiausių optimistų buvo ganėtinai gerai žinomas ekonomistas – Julianas Simonas.

Nors daugelis ekonomistų ir gamtosaugininkų šaukdavo apie gresiantį populiacinį sprogimą, Julianas Simonas sakydavo, kad viskas praeis kaip praeina ir dabar, bei visi gyvens paprastus gyvenimus. Vertinti, kad jis buvo teisus ganėtinai lengva, nes šie jo žodžiai buvo pasakyti 1970-1980 metais, o kaip žinia, mūsų gyvenimas nevirto kažkokia tragedija, ir mes toliau gyvename ganėtinai gerai.

Tai yra pats puikiausias pavyzdys kiekvienam, kad buvimas optimistu yra tikrai ganėtinai geras dalykas. O kaip juo būti dabar ir patarsime:

Pastatyk sienas depresijai. Apsiribok nuo pesimistų ir krūvos blogai nuteikiančios informacijos, esančios žiniasklaidoje.

Šypsokis gerokai daugiau ir dažniau. Nors tai gali nuskambėti ir kiek kvailokai, tačiau tai ištiesų padeda. Be to mokslininkų yra įrodyta, jog šypsojimasis net ekstremaliose situacijose pakeičia žmogaus psichologiją.

Tikėk, kad viskas pasiseks kaip įmanoma geriau. Tai yra gana paprasta: tiesiog kiekvienoje situacijoje viską apmatavus galvok apie geriausią arba bent jau labiausiai tikėtiną atvejį. Ne – tai nepadarys tavęs kvailiu nematančiu realybės, tai tiesiog padarys tave žmogum tikinčiu savimi ir įžvelgiančiu pačius geriausius dalykus.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Įžvelk ką nors gero. Kiekvienoje situacijoje ieškok pačių geriausių dalykų ir gyvenk tomis optimistų frazėmis kaip ,,rytoj ateis kita diena” arba ,,saulė rytoj kils iš naujo”. Net ir dabartinėse situacijose, kaipkad finansų krizė galima įžvelgti gerybinius dalykus pavyzdžiui, kad ne piniguose laimė ar tai, kad iš krizių galime mokytis mes jaunoji karta ir padaryti mūsų pasaulį kiek geresnį. Neveltui ir mano istorijos mokytojas, visuomet sako, kad istorijoje niekada nebūna nieko tik blogo, visada kiekvienoje situacijoje galima atrasti ir kažko gero ir naudingo.


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt