Now Reading
Kaip depiliuoti plaukelius vašku?

Kaip depiliuoti plaukelius vašku?

Kaip depiliuoti plaukelius vašku?

Tikriausiai tu jau esi išbandžiusi pačius įvairiausius depiliacijos būdus. Žinoma, pats patikimiausias plaukelių šalinimas – pas profesionalią kosmetologę, tačiau jei vis dėl to nusprendei su plaukeliais kovoti pati ir į pagalbą pasitelkti karštą vašką, norime su tavimi pasidalinti keliais naudingais patarimais.

  • Renkantis vašką atkreipk dėmesį į jo sudėtį. Geriausia būtų, jei tarp vaškas turėtų natūralių aliejų, kurie padės tavo kojoms atrodyti dar įspūdingiau ir išlikti švelnesnėms. Be to, toks vaškas lengvai nusiplauna šiltu vandeniu.
  • Kad plaukeliai neįaugtų į odą, prieš atlikdama depiliacijos procedūrą nušveisk odą šveitikliu. Lygiai tą patį patariama daryti ir po depiliacijos. Kai darbas bus baigtas, būtinai pasitepk raminamuoju kremu, kuris padės sudirgintai odai.
  • Jei nori lygia oda džiaugtis kuo ilgiau, patariame įsigyti priemonių, stabdančių plaukelių augimą. Jos tikrai veiksmingos, tačiau tau reikės šiek tiek kantrybės, nes poveikis pasimato ne iš karto.
  • Kad plaukų šalinimas švaru būtų veiksmingas, būtina atkreipti dėmesį į plaukučių ilgį. Lengviausia pašalinti 3-4 mm ilgio plaukus. Taigi, jei jie kol kas per trumpi, šiek tiek luktelėk. Na, o jei per ilgi – patrumpink žirklutėmis.
  • Ne visus plaukelius pavyksta pašalinti iš pirmo karto, tačiau kartoti procedūros toje pačioje vietoje negalime, nes gali smarkiai pažeisti odą. Jei nuplėšus vašką liko keletas plaukelių, pašalink juos pinceto pagalba. Likusius plaukelius gali ir nuskusti, tačiau sekančią dieną jie vėl ataugs.
  • Prieš naudodama vašką įsitikink, kad tavo oda visiškai sausa. Net ir menkiausia drėgmė gali sutrukdyti vaškui atlikti savo darbą, todėl prieš procedūrą gali užberti ant odos šiek tiek vaikams skirtos pudros.
  • Kad plaukeliai tikrai pasišalintų, vašką tepk plaukelių augimo, o nuplėšk priešinga kryptimi. Jei paskubomis plėši vašką traukdama vaško juostelę į viršų – gali sužaloti odą, todėl reikėtų tai atlikti staigiai, tačiau palei odą.
  • Priešingai nei gali pasirodyti, daugiau vaško ant odos tikrai negarantuoja geresnės kokybės. Iš tiesų – kuo plonesnis sluoksnis, tuo lengviau plaukučiai pašalinami.
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt