Now Reading
Kaip padidinti plaukų apimtį?

Kaip padidinti plaukų apimtį?

Kaip padidinti plaukų apimtį?

Pasistenkite, kad savaitės pradžia būtų gera, suteikdama savo plaukams įspūdingą iki savaitės išliekančią apimtį.

Ką tik gaminių „Luxurious Volume” seriją papildžiusi mūsų didžiausia naujovė – duše naudojama priemonė „7 Day Volume” – paverčia plonus prigludusius plaukus nepriekaištingai puriais suteikdama jiems ilgai, tarsi sušukavus grožio salone, išliekančią apimtį.

Pirmadienis

Pasirūpinkite savo plaukais savaitei į priekį: išplaukite naudodama šampūną bei balzamą „7 Day Volume” ir baigdama ištepkite duše naudojama priemone „7 Day Volume”, kad šukuosena būtų puri ir tokia išliktų net kelis kartus išplovus plaukus.

Trečiadienis

Jei Jums pasitaikė sunki savaitė, neleiskite, kad tai paveiktų Jūsų plaukų išvaizdą. Atgaivinkite savo šukuoseną sausuoju šampūnu „Volume Refresh”, kad vidury savaitės Jūsų plaukai nebūtų prigludę.

Penktadienis

Net kelis kartus išplauti* Jūsų plaukai atrodys nuostabiai purūs dėl pusiau ilgalaikio duše naudojamos priemonės „7 Day Volume” poveikio. Norėdama pasidaryti kerinčią vakarinę šukuoseną naudokite losjoną „Blow-Dry Root Booster”.

Savaitgalis

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Vėl atgaivinti šampūnu ir balzamu „7 Day Volume” Jūsų plaukai išliks purūs, natūraliai atrodys ir bus juntamai švelnūs bei stori – idealiai derės prie nerūpestingos savaitgalio išvaizdos.

Paverskite prigludusių plaukų dienas purių plaukų savaitėmis.

Duše naudojamą priemonę „7-Day Volume” naudokite kartu su šampūnu ir balzamu „7 Day Volume”, kad ploni plaukai sustiprėtų ir pastorėtų, įgautų pastebimai didesnę apimtį ir natūralų purumą. Džiaukitės puria šukuosena visą savaitę, kiekvieną savaitę.

*iki 3 kartų

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt