Now Reading
Kaip pakoreguoti vyriškos figūros trūkumus rūbų pagalba?

Kaip pakoreguoti vyriškos figūros trūkumus rūbų pagalba?

Kaip pakoreguoti vyriškos figūros trūkumus rūbų pagalba?

Tobulas vyras – aukštas, plačiapetis, su gerai “įforminta” muskulatūra, be “alaus pilvuko” (arba pilvuko alui). Minėtas vyras – retenybė. Dauguma vyrų (kaip ir moterų) turi mažyčių (arba didelių) figūros trūkumų.

Nieko baisaus tame nėra, nes tobulumui nėra ribų. Dažniausiai vyrams nerūpi jų apranga, tačiau jie vistiek turi žinoti, kaip teisingai derinti rūbus, kad galima būtų pakoreguoti figūrą. Šiame straipsnyje  pabandysime pakoreguoti vyriškų figūrų trūkumus.

Plonos rankos

Nepaisant sporto klubų populiarumo, retas šiuolaikinis vyras gali pasigirti gerai išsivysčiusia rankų muskulatūra. Ypač jeigu vyrai būna liekni. Pirmiausia, plonos rankos moterims sukelia norą apsaugoti ir sušildyti, o apsaugoti ir sušildyti turėtų vyras. Antra – jos demonstruoja aplinkiniams, kad vyras yra silpnas ir nesolidus (čia ne mano nuomonė, jei ką).

Koreguojame plonas rankas. Reikia nukreipti dėmesį nuo rankų ir daryti pečius platesnius, nes tokiu būdu figūra atrodys kur kas solidžiau. Išbandykite lengvai priglundančius (tik nepersistenkite) megztinius su V-formos iškirpte, marškinėlius su užrašais ir vaizdais, polo. Apskritai, Jūs turėtumėte bet kuriais būdais patraukti dėmesį į kaklą ir krūtinę.

Glebūs krūtinės raumenys

Taip, laikui bėgant glebūs krūtinės raumenys pradeda trukdyti ne tik moterims, bet ir vyrams. Jeigu esate nepatenkinti savo krūtinės raumenimis, pabandykite užmaskuoti šį trūkumą rūbais. Rekomenduotume daugiasluoksnių ansamblių, pavyzdžiui, marškiniai + plonas megztinis.

Krūtinė

Jeigu pripratote dėvėti rūbus atskirai (t.y. po vieną), geriau rinkitės tankesnes medžiagas.

Atsikišęs pilvas

Taip, pilvas – tai ne tik moterų problema: alaus pilvukas “puošia” daugelio vyrų kūnus. Aišku, sporto salė padės išspręsti šią problemą, tačiau tam reikės laiko, o gerai atrodyti norisi dabar. Pabandykite pakoreguoti šį trūkumą tinkamai parinktais rūbais.

Prie “alaus pilvuko” gan sunku parinkti aprangą ir esmė ne asortimente. Sunkios medžiagos, stambaus rašto mezginiai, sunkūs megztiniai pridės Jums nereikalingos apimties. Per lengvos medžiagos – pabrėš trūkumą. Siūlyčiau naudoti vidutinio tankumo ir aukštos kokybės medžiagas, kurios gerai išsaugo ir palaiko formą.

Rinkitės, pvz., džinsus su nei aukštu, nei žemintu liemeniu (per viduriuką). Modeliai pažemintu liemeniu tik pabrėš jūsų pilvą, o į džinsus aukštu liemeniu Jūs tikriausiai neįtilpsite. Švarkai – pati paprasčiausia ir veiksmingiausias priemonė užmaskuoti atsikišusį pilvą. Pabandykite vienaeilius ir dvieilius švarkų modelius – kuris atrodo geriau? Ir jokios nukarusios, dramblotos aprangos.

Nepatrauklus užpakalis

Vyrams šiuo atžvilgiu pasisekė labiau, nei moterims, tad tik nedidelis skaičius vyriškos lyties atstovų turi minėtą problemą. Susidūrus su nagrinėjama problema taip pat galima viską gražiai užmaskuoti. Taigi, jeigu vyro užpakaliukas mažas, tegul jis nešioja džinsus (storus). Dar geriau, jeigu džinsai bus su uždėtinėmis kišenėmis.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Jeigu užpakalis didelis, Jums tiks klasikinės kelnės. Gan laisvas klasikinių kelnių kirpimas nepabrėš Jūsų užpakalio trūkumų.

Ilgas liemuo – trumpos kojos

Renkantis rūbus figūros proporcijos turi tokią pačią svarbą, kaip ir forma. Jeigu vyro kūnas gali būti apibūdintas, kaip: trumpos kojos ir ilgas liemuo, atminkite štai ką: niekada nepirkite džinsų žemintu arba aukštu liemeniu. Minėto tipo figūrai tinka tik vidutiniai džinsai (nei aukštu, nei pažemintu liemeniu). Viršutinė ir apatinė kūno dalis turi formuoti kontrastą. Baltas viršus – juoda apačia – tai Jūsų variantas.

Akcentuokite viršutinę kūno dalį. Galite pasiekti norimo efekto ryškių rūbų, užrašų, šilkografijos, aksesuarų pagalba ir t.t. Kelnės su su kantu ir vertikalios juostos vizualiai prailgins jūsų kojas. Tik atminkite, kad juostos turi būti tik apačioje.

Trumpas juosmuo – ilgos kojos

Nežinau kada ilgos kojos tapo problema. Jeigu Jūs vis dėlto manote, kad Jūsų kojos yra daug ilgesnės nei liemuo, yra keletas rekomendacijų: rinkitės džinsus ir kelnes su pažemintu liemeniu – taip Jūs sukursite ilgesnio liemens iliuziją. Rinkdamiesi kostiumą turėkite omenyje švarko ilgį. Geriausia, kad jis būtų iki šlaunies vidurio. Taip pat Jums tiks paraitotos kelnės. Vienodos spalvos (viršuje ir apačioje) rūbai nedalins jūsų kūno, tad gausis vientisas įvaizdis. Vertikalios linijos, piešiniai, antsiuvai ant marškinių, megztinių ir marškinėlių prailgins (vizualiai) jūsų liemenį.

Tikimės, kad šiame straipsnyje išdėstyti patarimai padės Jums suprasti, kaip pakoreguoti vyriškos figūros trūkumus rūbų pagalba.


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt