Now Reading
Kaukės didesnei plaukų apimčiai

Kaukės didesnei plaukų apimčiai

Kaukės didesnei plaukų apimčiai

Išpuoselėti plaukai puošia moterį daug labiau, nei nepriekaištingas makiažas ar iš kojų verčianti suknelė. Išbandykite šiuos receptus! Jei tokias kaukes darysitės bent kartą per savaitę, pastebėsite, kad pagerės plaukų būklė, jie taps puresni ir sveikesni!

  • Sumaišykite 1 kiaušinio trynį, 1 šaukštelį medaus, 1 šaukštelį varnalėšų aliejaus ir 1 šaukštelį konjako. Ištepkite plaukus, palaukite 2 valandas, išplaukite su šampūnu.
  • Sugrūskite truputį kedrų riešutų, sumaišykite su vandeniu, kad išeitų tiršta vienalytė mesė, Įkiškite ją į 150 laipsnių temperatūros orkaitę su keramikiniu indeliu (tai – būtina sąlyga), palaukite pusvalandį ir ištraukite. Gautą pienelį įtrinkite kasdien į plaukų šaknis prieš galvos plovimą visą savaitę, ir pastebėsite, kad plaukai atrodys daug tankesni.
  • 2 arbatinius šaukštelius mielių užpilkite šiltu pienu ir palaukite apie valandą, kol pradės putoti. Įdėkite 3 šaukštus medaus, įpilkite 100 ml kefyro, išmaišykite. Ištepkite per visą plaukų ilgį, įtrinkite į galvos odą. Apsukite galvą plėvele ir rankšluosčiu, po valandos kaukę išplaukite.
  • Išplakite 2–3 kiaušinių baltymus, ištepkite plaukus, apsukite plėvele, po valandos išplaukite drungnu vandeniu.
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt