Now Reading
Kedų mugė prie Baltojo tilto – „Sneaker Marker“. Pirk. Parduok. Mainyk

Kedų mugė prie Baltojo tilto – „Sneaker Marker“. Pirk. Parduok. Mainyk

Kedų mugė prie Baltojo tilto - „Sneaker Marker“. Pirk. Parduok. Mainyk

Rugpjūčio 26 dieną, nuo pat 11 val. ryto ištisa terasa po Baltuoju tiltu pavirs į tikrą kedų mugę. Joje susirinks prekybininkai iš visų Lietuvos kampelių ir bandys parduoti savo seną, tačiau dar tinkamą avėjimui kedų porą. Kiti galbūt apsikeis suderėję lygiaverčius mainus, o treti vietoje to kad parduotų, dar ir patys įsigys naujų kedų.

Tačiau viskas ne vien apie prekybą. Pagrindinė renginio vertybė – susirinkti visiems kedų mylėtojams į vieną vietą ir pabendrauti, aptarti vienas kito batus ir tiesiog linksmai praleisti laiką atvirame ore skambant muzikai iš vinilinių plokštelių. Šokių ritmais ir plokštelėmis pasirūpis du vilniečiai, kuriems kedų kultūra taip pat nėra svetima – Ignas Swix ir Valdas DEE. Abu DJ’ai išmano savo darbą ir žino kaip glaudžiai muzika gali būti susijusi su kedais.

Kita renginio unikali savybė – kedų valymas. To Lietuvoje dar niekas negalėjo pasiūlyti. Viso renginio metu absoliučiai nemokamai renginio dalyviams bus galima atsinaujinti ir nusiblizginti avalynę su kuria atėjo. Užteks tiesiog atsisėsti ant krėslo, ištiesti kojas ir kedais pasirūpins savo amato žinovai. Tokią paslaugą renginio organizatoriai siūlys ir ne tik renginio metu, tačiau už ją įprastai reiks sumokėti apie 12 eur.

Išsivalius baltus kedus renginio organizatoriai „Sneaker Spot“ taip dar pristatys ir naują, taip pat Lietuvoje dar nesiūlytą paslaugą – piešimą ant kedų. Organizatoriai neslepia, jog užsienyje tai gan populiarus reiškinys, kuomet žmonės atnaujina savo kedus būtent paveikslėlio ar abstrakcijos piešimu ant kedų. Šis procesas įprastai trunka kur kas ilgiau nei valymas, tad renginio metu organizatoriai siūlys tik demonstracinę versiją – nusipiešti tik nedidelį piešinėlį ant savo kedų. O jeigu bus norinčių didesniam projektui, tuomet teks kedus palikti savaitei ar net dviems.

Taip pat renginio metu bus piešiamas ir didelis parodomasis projektas ant „Nike Air Force 1 low“ kedų, kuriuos kilniam tikslui skyrė renginio draugai „Nike“ (juk su šiuo prekės ženklu ir prasidėjo kedų kultūra).

Kedai yra stiliaus detalė, o į individualų stilių įeina daugybė smulkių detalių. Viena jų – šukuosena. Prie „Sneaker Marker“ renginio mielai sutiko prisijungti „FIRM“ barbershop’as. Plaukų meistras Dima pats savo rankomis siūlys pasidailinti šukuoseną ant retro barbersho’o krėslo.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

„Sneaker Spot“ apgalvojo net ir jūsų poilsį. Jeigu pavargsite nuo pramogų gausos – „Green Jar Gastro Pub“ siūlys užkąsti naminio maisto ir atsigaivinti gėrimais, o veganams ir šeštadienio dalyviams specialus meniu!

Renginiui judant prie pabaigos „Sneaker Spot“ komanda patikrins visų užsiregistravusių dalyvių budrumą ir žinias apie kedus. Bus siūloma atsakyti į kelis klausimus, kurių tema bus, žinoma – kedai. Dviejų gudriausių ir didžiausią žinių bagažą besinešiojančių dalyvių lauks atitinkami prizai iš sportinių prekių gamintojo „Puma“.
Tikriausiai nereikia minėti, koks tai prizas… Prizas vertas dalyvavimo.

Jeigu sugalvojai, kad jau nori parduoti savo apdulkėjusias kedų poras, registruokis nemokamai čia.

Jeigu manai, kad „Puma“ kedai priklauso būtent TAU, registruokis nemokamai čia.

Daugiau apie renginį „Facebook“ paskyroje.
Iki pasimatymo!
„Sneaker Spot“ komanda

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt