Now Reading
Keisčiausi garsenybių miego įpročiai – nuo folijos ant langų iki sumažinto deguonies kiekio

Keisčiausi garsenybių miego įpročiai – nuo folijos ant langų iki sumažinto deguonies kiekio

Keisčiausi garsenybių miego įpročiai – nuo folijos ant langų iki sumažinto deguonies kiekio

Laikas.lt
Parengta pagal huffingtonpost.com informaciją.

Garsenybėms tenka dažnai keliauti, koncertai baigiasi tik paryčiais, o filmavimai gali trukti keletą parų, tad apie kokybišką miegą telieka pasvajoti. Stresas ir greitas gyvenimo tempas taip pat kliudo pasinerti į sapnus ir atsikelti iš tiesų pailsėjus. Tad ko griebiasi nemigos kamuojamos žvaigždės? Manote, kad pakaktų puodelio šilto pieno – spėkite dar kartą…

Eminemas

Miego ekspertai rekomenduoja įsigyti tamsias, tankiai austos medžiagos užuolaidas ar žaliuzes, kurios maksimaliai užtemdytų kambarį, tačiau garsusis reperis Eminemas šią rekomendaciją perkelia į aukštesnį lygį ir savo langus aptraukia aliuminio folija. „Šią techniką jis naudoja beveik visada, ypač, kai tenka keliauti per skirtingas laiko juostas,“ – pasakojo artimas atlikėjo draugas.

Tomas Cruise’as

JAV „Nacionalinio Miego Fondo“ duomenimis 90 milijonų amerikiečių knarkia – aktoriai nėra išimtis. Liūdna tai, kad su antrosios pusės knarkimu tenka taikstytis merginoms ir žmonoms, tačiau (dabar jau buvusioji) Tomo Cruise’o žmona Katie Holmes nėra linkusi kentėti. Poros namuose buvo įrengtas specialus, garsui nepralaidus kambarys, kuriame vyriškis galėdavo išsiknarkti netrukdydamas žmonai.

Mariah Carey

Didžioji dalis gydytojų suaugusiems rekomenduoja miegoti apie 7 – 8 valandas, tačiau Mariah Carey turi kitokią nuomonę – viename interviu moteris prisipažino, kad ji kasnakt miega apie 15 valandų. Keistoka dar ir tai, kad dainininkė miega kambaryje, kuriame yra 20 oro drėkintuvų. Specialistai sutinka, kad drėgnas oras teigiamai veikia odą ir kvėpavimo takus, padeda greičiau atsistatyti balso stygoms, tačiau visiškai pakaktų vieno prietaiso.

Lady Gaga

2011 – ųjų „Grammy“ apdovanojimuose pasirodžiusi Lady Gaga išsirito iš kiaušinio. Daininkė į sceną buvo įnešta butaforiniame pilkšvame kiaušinyje, kurį po pasirodymo parsivežė namo. Ekscentriška atlikėja pasakoja, kad jame ji buvo visiškai atsipalaidavusi ir jautėsi lyg namuose, tad šis scenos rekvizitas, atlikėjos prašymu, vėliau buvo perdirbtas į dvigulę lovą. Beje, Lady Gaga kartą teigė, jog ji yra išmiegojusi tris paras.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Karlas Lagerfeldas

Šiandieninių pusryčių metu jau turėjote progą artimiau susipažinti su „Chanel“ bei „Fendi“ mados namų kūrybos direktoriumi, kuris garsėja savo griežtumu ir itin atsakingai sustyguota dienotvarke. Vyras kasdien miega lygiai 7 valandas ir šis įprotis tikrai sveikintinas, tačiau vokiečio miego drabužių pasirinkimas tikrai neįprastas – dizaineris miega apsivilkęs žemę šluojančius naktinius marškinius, kuriuos pagal XVII amžiaus Viktorijos epochos modelį jam sukūrė „Hilditch & Key“.

Michaelas Phelpsas

16 olimpinių medalių savininkas, plaukikas Michaelas Phelpsas, treniruojasi net miegodamas. Sportininkas miega specialioje kapsulėje, kuri sudaro buvimo aukštai kalnuose įspūdį – sumažintas deguonies kiekis grūdina organizmą ir leidžia vyrui lengviau ištverti alinančias treniruotes.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt