Now Reading
Keistuolių teatre – premjerinis spektaklis vaikams

Keistuolių teatre – premjerinis spektaklis vaikams

Keistuolių teatre - premjerinis spektaklis vaikams

Vasario 20 d., sekmadienį, 12 val. Keistuolių teatras vėl kvies į lietuviškų pasakų varžytuves. Gruodžio mėnesį pristatytas kaip Kalėdų dovana mažiesiems, dabar vaidinimas virsta repertuariniu.

Spektaklis skirtas visiems, kurie mielai klausosi pasakų, patys jas seka ir net tiems, kurie sako, kad pasakos jiems nepatinka, bet giliai širdyje vis tiek jas mėgsta.

„Pati labiausia pasaka“ – tai linksmos pasakų varžytuvės. Aktoriai pokštaudami, šmaikštaudami ir žaisdami seka gerai žinomas ir kai kam gal visai negirdėtas pasakaites. Į spektaklio vyksmą įsitraukusi publika, atlikdama nesudėtingas bet labai svarbias užduotis, neturi kada nuobodžiauti.

Kalėdų senelis, gruodžio mėnesį atlikęs svarbiausio pasakų vertintojo vaidmenį, jau seniai išdundėjo atgal į Laplandiją. Todėl dabar tik mažieji žiūrovai ir jų vyresni palydovai vertins Keistuolių sekamas pasakas ir svarstys, kuri pasakaitė pati šmaikščiausia, baisiausia, gražiausia, linksmiausia ir kuris pasakorius pats šauniausias.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Pasakas seka penki Keistuolių teatro aktoriai: Judita Urnikytė, Benita Vasauskaitė, Eimantas Bareikis, Vytautas Leistrumas, Dalius Skamarakas. Režisierius – Vaidotas Žitkus. Scenografiją ir kostiumus kūrė Laura Luišaitytė.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt