Now Reading
„Kito Kampo“ premjeroje dalyvaus visas pasaulis

„Kito Kampo“ premjeroje dalyvaus visas pasaulis

„Kito Kampo“ premjeroje dalyvaus visas pasaulis

Laikas.lt

Žiūrovų pamėgtas improvizacijų teatras „Kitas Kampas“ gegužės 1-ąją dieną kviečia viso pasaulio lietuvius susivienyti puikios nuotaikos pliūpsniui.

Pirmą kartą Lietuvoje ir bene vieną pirmųjų kartų Europoje veiksmas ant teatro scenos bus ne tik matomas realiu laiku visame pasaulyje, bet ir transliacijos stebėtojai galės aktyviai dalyvauti bei diktuoti siužeto eigą scenoje. Tai naujiena, kuri „Kitam Kampui“ atveria galimybes su savo auditorija bendrauti net per daugybę kilometrų.

„Technologiškai esame pasirengę transliuoti tūkstančiams vartotojų. Tiesioginių transliacijų metu žiūrovai galės ne tik stebėti spektaklį, bet ir skirti aktoriam improvizacinę užduotį“, – teigia tiesioginių transliacijų internetu portalo „WEBseminarai.lt“ projektų vadovas Vaidotas Valiukevičius.

Kiek simboliška, jog būtent toks kultūrinis reginys vyks gegužės 1-ąją, Tarptautinės darbo dienos vakarą.

„Daug lietuvių išvyko iš šalies dėl darbo galimybių svetur. Tačiau džiugu, kad šiais laikais galima aplankyti kultūrinį renginį Lietuvoje, net ir fiziškai nebūnant čia“, – apie artėjantį ir į istoriją pateksiantį spektaklį kalba „Kito Kampo“ aktorius Audrius Bružas.

Improvizacijų šou teatre išpopuliarėjo dar septintajame dešimtmetyje Jungtinėse Amerikos Valstijose. Lietuvoje su šiuo žanru mus supažindino jau minėtoji trupė.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Kiekviena improvizacija būna viena ir nepakartojama, todėl žiūrėti „Kito Kampo“ spektaklius ir ašaroti juoko ašaromis kaskart lyg nauja patirtis.

„Kito kampo“ spektakliams ruošiamės kiek kitaip nei įprasta teatre statant spektaklį. Mes nesimokome teksto, nestatome mizanscenų, nerepetuojame ir neturime režisieriaus. Improvizacijoje viskas gimsta čia ir dabar. Be to, veiksmą diktuoja konkrečiai to pasirodymo žiūrovai“, – jau kurį laiką itin pamėgęs šį žanrą pasakoja aktorius A. Bružas.

„Kitas kampas“ kartu su “WEBseminarai.lt” kviečia pasaulio lietuvių bendruomenes, atstovybes, organizacijas susiburti kartu ir nepamiršti pasidalinti šia žinia su visais. Nesvarbu, ar laiką leidžiate Kanadoje, Australijoje, Indijoje, o gal Čilėje – gegužės 1-ąją esate kviečiami praleisti jį kitu kampu kartu su improvizacijų meistrais.

Spektaklį gegužės 1-ąją galima bus stebėti šiuo adresu.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt