Now Reading
Kitokį karalių Artūrą G. Ritchie filme suvaidinęs Ch. Hunnamas: „Dabar šio vaidmens mielai atsisakyčiau“

Kitokį karalių Artūrą G. Ritchie filme suvaidinęs Ch. Hunnamas: „Dabar šio vaidmens mielai atsisakyčiau“

Kitokį karalių Artūrą G. Ritchie filme suvaidinęs Ch. Hunnamas: „Dabar šio vaidmens mielai atsisakyčiau“

Kino hitų „Stok, lok arba šauk“, „Šerlokas Holmsas“ bei „Vagišiai“ režisieriaus Guy Ritchie pristatinėti nebereikia. Išskirtinį brito braižą jau žino ne tik kino, bet ir originalių muzikinių vaizdo klipų bei reklamų mėgėjai. Didžiuosiuose ekranuose pasirodys naujausia jo nuotykių veiksmo drama „Karalius Artūras: kalavijo legenda“, kurioje pagrindinius vaidmenis atlieka Jude’as Law bei Charlie Hunnamas. „Susižavėjau Guy idėja sukurti kitokią visiems puikiai žinomos legendos versiją, bet tuomet dar nežinojau, ką reiškia darbas su šiuo vyruku. Jei kas leistų laiką atsukti atgal, vėl tos pačios klaidos nedaryčiau ir vaidmens atsisakyčiau“, – juokiasi Ch. Hunnamas.

„Nors G. Ritchie daugybę kartų kartojo, jog šis filmas bus kitoks nei prieš tai jam šlovę atnešusios juostos, vos susitikus filmavimo aikštelėje supratau, kad niekas nesikeis. Scenos buvo išties sunkios ir reikalavo didžiulio susikaupimo, bet pati atmosfera buvo labai „ričiška“. Visi aplink vaikščiojo atsipūtę, daug juokėsi ir juokavo. Buvau apie tai girdėjęs, tačiau net nenumaniau, kaip po to sudėtinga susikaupti. Vėliau turėjome perfilmuoti daugybę scenų ir dėl to „atsipūtimo“ filmo premjeros data vis keitėsi“, – pasakojo 37-erių britas, išgarsėjęs vaidmeniu seriale „Anarchijos sūnūs“ bei tuo, jog atsisakė pasirodyti juostoje „50 pilkų atspalvių“.

Pasak Ch. Hunnamo, su G. Ritchie dirbti smagu, tačiau nėra lengva, nes scenas tenka kartoti net ir kelias dešimtis kartų.

„Džiaugiuosi, kad premjeros data buvo nukelta į šiuos, 2017 metus. Turėjome daug gražaus laiko specialiesiems efektams tobulinti ir padaryti filmą tokį, apie kokį ir svajojau“, – neslepia G. Ritchie.

Jis sako, jog Ch. Hunnamą pasirinko dėl aktoriaus požiūrio į darbą ir fakto, kad jis yra užsibrėžęs itin keistų tikslų gyvenime.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

„Pavyzdžiui, daugelis prodiuserių bei režisierių jau yra girdėję, jog Charlie tikslas šiame gyvenime – neprikaupti daugiau nei 6 procentus riebalų savo kūne. Ta prasme, jis sportuos iki nukritimo, jei vieną dieną privalgys per daug picos. Ką tai sako apie žmogų? Kad jis padarys viską, kad tik pasiektų užsibrėžtą tikslą. Gerbiu tokius žmones ir nė minutės nepasigailėjau, kad pagrindinį vaidmenį atidaviau būtent Charliui“, – sako G. Ritchie.

Intriguojantis naujausias režisieriaus filmas „Karalius Artūras: kalavijo legenda“ bus rodoma nuo gegužės 12 dienos ir papasakos žinomą legendą visiškai kitaip. Taip, kaip ir priklauso kino chuliganu vadinamam G. Ritchie.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt