Now Reading
KKK: Maži vaikai

KKK: Maži vaikai

KKK: Maži vaikai

„Oskarui“ nominuotas režisierius Toddas Fieldas kartu su to paties pavadinimo novelės autoriumi Tomu Perrotta pristato filmą apie priemiesčių nerimą, išgyvenamą keleto jaunų, tik ką šeimas sukūrusių, žmonių. Jų keliams susikertant vaikų žaidimų aikštelėse, miesto baseinuose, gatvėse, naujos pažintys įgyja vis didesnį pagreitį ir tampa ganėtinai pavojingomis mažoje bendruomenėje, kurioje jie gyvena.

Sara yra nuostabaus priemiesčio, pilno tobulų tėvelių, auginančių dar tobulesnius vaikučius, autsaiderė. Ji, skirtingai nuo kitų vaikų žaidimų aikštelės mamų, išdrįsta būti nepatenkinta savo svajingu, bet dažnai namuose nebūnančiu vyru, kuriam net labai simpatizuoja kitos namų šeimininkės.

Vieną eilinę ilgos dienos bendruomenės baseine popietę, kur Sara leidžia laiką su savo žavinga, bet kiek lepia dukrele Liusy, ji susipažįsta su Bradu. Jis – gražuolės Keitės vyras ir angeliško Arono tėtis, tačiau puikiai supranta Sarą, nes taip pat jaučia nepasitenkinimą savo gyvenimu mažame dailiame priemiestyje. Sara, anglų literatūros magistrė, niekuomet nenorėjusi būti namų šeimininke, jaučiasi prislėgta savo protingo vyro sėkmės, o ir Bradas išgyvena vis didesnį nusivylimą dėl nesėkmingos karjeros ir nesugebėjimo atrasti ryšio su Keite, talentinga dokumentinių filmų kūrėja.

Visai netrukus melancholiškoji pora nekaltomis popietėmis pradeda susitikinėti aistringiems pasimatymams, tuo tarpu jų nieko neįtariantys sutuoktiniai dirba, o vaikai miega ramaus pokaičio miego. Kai ramų mažos bendruomenės gyvenimą sudrumsčia iš kalėjimo sugrįžęs prievartautojas ir tuo sukelia visuotinį mažus vaikus auginančių tėvų nepasitenkinimą, Sara ir Bradas pasiryžta paviešinti savo slaptus santykius bendros šeimų vakarienės metu. Viskas baigiasi tragiškai keistai…

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top