Now Reading
Klubo „Opium“ lankytojams – S. Straukaitės kurta drabužių kolekcija

Klubo „Opium“ lankytojams – S. Straukaitės kurta drabužių kolekcija

Klubo „Opium“ lankytojams – S. Straukaitės kurta drabužių kolekcija

Laikas.lt

„Kai festivaliuose vasarą žmonės ėmė klausinėti, kur įsigyti mūsų vilkimus džemperius, supratome, kad geru reikia dalintis“, – juokauja sostinės klubo „Opium“ atstovai. Penktadienį triaukščio renginio „Univermagas“ metu klube bus pristatyta dizainerės Sandros Straukaitės kurta laisvalaikio rūbų, pažymėtų „Opium“ ženklu, kolekcija.

Visiems metų laikams tinkama ir mados verslo vėjams atspari kolekcija – tai patogūs „unisex“ stiliaus džemperiai, megztukai ir marškinėliai. Pastelinių spalvų ir malonios faktūros viršutinius rūbus papildo ir kelnės. „Norėjome rūbų, kurių galėtume praktiškai nenusivilkti – savo viziją papasakojome Sandrai, o ji mus puikiai suprato“, – džiaugiasi klubo atstovai.

Nekasdienišką kolekcijos fotosesiją surengė alternatyvų požiūrį į mados fotografiją turinti „Twodicks“ komanda. Jos rezultatai bus eksponuojami „Univermage“. Be podiumo apsieis ir pats kolekcijos pristatymas. Vakarėlio metu „Opium“ rūbais apsivilkę modeliai šoks, bendraus, vaikščios ir ilsėsis – visai kaip kiti klubinėtojai.

„Opium“ kolekcija bus prekiaujama klube, taip pat – parduotuvėje „Boardsports“ ir muzikos įrašų leidyklos „Silence“ elektroninėje parduotuvėje „Silence Shop“.

Rekordiniu mėnesio renginiu besikėsinančiame tapti „Univermage“ rugsėjo 20-ąją, penktadienį, taip pat prisistatys Vilniaus gatvės ir laisvalaikio stilių kuriantys prekės ženklai – parduotuvės „Springs“ ir „SQBY“, glaustinukių kūrėjos „Bodytalk“, marškinėlių meistrai „Party Animal“, kirpykla „UFF“ ir kt. Šia ypatinga proga veiks visi pastato aukštai – restoranas „Briusly“, klubas „Opium“ ir rūsys, kuriame šokiai vykdavo anksčiau.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Trijų aukštų vakarėlyje laukiami trys atlikėjai iš užsienio – londoniečiai didžėjai Rory Phillips ir South London Ordnance bei Berlyno vakarėlių fėja Baby G. Svečius klube pasitiks Manfredas, „K.U.B. Collective“ tandemas bei komandų „Dubartis“, „Vilnius Tropical“ ir „Club Tropicana“ atstovai. 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt