Now Reading
Knygų pusryčiuose – N. Vaitkutės pirmoji fantastinės trilogijos dalis „Vaivorykščių arkos“ (konkursas)

Knygų pusryčiuose – N. Vaitkutės pirmoji fantastinės trilogijos dalis „Vaivorykščių arkos“ (konkursas)

Knygų pusryčiuose – N. Vaitkutės pirmoji fantastinės trilogijos dalis „Vaivorykščių arkos“ (konkursas)

Laikas.lt

Leidykla „Nieko rimto“ įduoda raktą į kvapą gniaužiantį pasaulį, kuriame prijaukintuose medžiuose gyvena skrajūnai, ateitį spėja pranašai, okeano pakrantėje aitvarus gamina nuotykiautojai, atradimų ieško gudruolės, o požeminėse olose žemsliekiais jodinėja kurmiai… Kiekviena šio nepaprasto pasaulio kertelė yra persmelkta magijos, čia egzistuoja savos tradicijos, papročiai ir giminystės. O atėjus akimirkai, kai reikia stoti į lemiamą kovą prieš tamsos jėgas ir bandyti išsaugoti paskutinį trupinėlį šviesos, į priekį žengia… vaikai!

Pirmoji fantastinės trilogijos vaikams dalis „Vaivorykščių arkos“ pasakoja apie neįtikėtinus nuotykius, draugystę, narsą ir kelionę stebuklingu burlaiviu, skriejančiu greitai kaip mintis. Viskas tam, kad pasaulis, kuriame iki šiol draugiškai tarpusavyje sugyveno daugybė nepaprastų būtybių, liktų toks, koks yra. Debiutuojanti rašytoja Neringa Vaitkutė stebina iki smulkiausių detalių apgalvotu ir itin tikrovišku pasauliu, kuriame prieš blogį kovoja dar niekada literatūroje neregėti veikėjai – skrajūnai, gudruoliai, nuotykiautojai… Rašytoja jaunuosius skaitytojus užburia neįtikėtinais vaizdais, prikemša jų galveles faktų iš Vidurio Terasos istorijos ir ragina tikėti, kad net ir būdamas mažas gali nuveikti daug.

Neringa Vaitkutė, šiuo metu dirbanti biologijos mokytoja, mažiesiems skaitytojams įduoda raktą į kvapą gniaužiantį pasaulį, kuriame ryšys su gamta yra be galo svarbus. Čia prijaukintuose medžiuose gyvena skrajūnai, ateitį spėja pranašai, okeano pakrantėje aitvarus gamina nuotykiautojai, atradimų ieško gudruolės, o požeminėse olose žemsliekiais jodinėja kurmiai… Kiekviena šio nepaprasto pasaulio kertelė yra persmelkta magijos, čia egzistuoja savos tradicijos, papročiai ir giminystės. O atėjus akimirkai, kai reikia stoti į lemiamą kovą prieš tamsos jėgas ir bandyti išsaugoti paskutinį trupinėlį šviesos, į priekį žengia… vaikai! 

Laimėkite šią knygą čia.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt