Now Reading
Kodėl šis 99 metų bulgaras yra laikomas geriausiu žmogumi žemėje? (foto)

Kodėl šis 99 metų bulgaras yra laikomas geriausiu žmogumi žemėje? (foto)

Kodėl šis 99 metų bulgaras yra laikomas geriausiu žmogumi žemėje? (foto)

Laikas.lt
Parengta pgl. Worldtruth.tv

99-erių Dobri Dobrevas gyvena Bulgarijoje, Sofijos priemestyje. Antrojo pasaulinio karo metu vyras beveik prarado klausą, tad, galima sakyti, yra neįgalus. Kiekvieną dieną jis įveikia 25 kilometrus pėstute – senukas keliauja iš kaimo, kuriame gyvena, į miestą tam, kad galėtų elgetauti.

Tik nepulkite susidaryti apie šį žmogų klaidingos nuomonės. Gyvena jis iš savo mėnesinės pensijos – 80 eurų (~280 litų). Dėvi paties pasisiūtus drabužius ir avalynę. Visą gatvėje gautą išmaldą D. Dobrevas atiduoda našlaičiams. Iš kasdien surinktų pinigų sau jis nepasilieka nė cento. Per daugybę metų senukas našlaičiams atidavė apie 40 tūkst. eurų (~140 tūkst. litų).

Žmonės jį vadina Beilovo šventuoju. Beilovas – vieta, kur gimė šis nepaprastai didelės širdies žmogus. Šiemet jis švęs garbingą 100 metų jubiliejų.

Jei kiekvienas žmogus ar bent pusė planetos gyventojų turėtų bent dalelę tokio nesavanaudiškumo kaip šis žmogus, gyventume tobulame pasaulyje. Dobri Dobrevas – puikiausias pavyzdys, kokiais turėtume būti, ar bent jau kaip auklėti savo vaikus.

See Also
Treniruotės su hanteliais stipriam ir sveikam kūnui

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt